jamejamclick
کلیک ابزارهای هوشمند کد خبر: ۷۶۰۰۵۳   ۲۹ دی ۱۳۹۳  |  ۰۹:۵۳

دستگاه SBB به عنوان یک دستگاه اصلاح کننده حرکت نیم تنه بالا طراحی و ساخته شده است. در حقیقت SBB یک کتف بند است که در یک نگاه، از نظر ظاهری شبیه سایر کتف بندهای دیگر است که در زمان بروز عارضه از آن‌ استفاده می‌کنیم، اما قطعه هوشمندی که در پشت آن‌ تعبیه شده است اساس کار و عملکرد آن‌را از کتف بندهای ساده جدا می‌کند.

کتف‌بندی که به شما هشدار می‌دهد قوز نکنید!

جام جم کلیک: دستگاه SBB به عنوان یک دستگاه اصلاح کننده حرکت نیم تنه بالا طراحی و ساخته شده است. در حقیقت SBB یک کتف بند است که در یک نگاه، از نظر ظاهری شبیه سایر کتف بندهای دیگر است که در زمان بروز عارضه از آن‌ استفاده می‌کنیم، اما قطعه هوشمندی که در پشت آن‌ تعبیه شده است اساس کار و عملکرد آن‌را از کتف بندهای ساده جدا می‌کند. در حقیقت با پوشیدن این کفت بند برای ماهیچه‌های بالا تنه خود شرایطی را فراهم می‌کنید که حالت اشتباه آنها را تصحیح می‌کنید و شرایط درست را فراهم می‌کنید.

در قسمت پشت این کتف بند یک برد الکترونیکی‌ قرار دارد که مدام نیروهای کشسشی وارده به تسمه را اندازه‌گیری می‌کند. با استفاده از تکنولوژی به کار گرفته شده در این کتف بند، آگاه خواهید شد که در چه زمانی به صورت ناخودآگاه قوز کرده‌اید و این قطعه با لرزش خود شما را از حالت استقرار اشتباه عضلات بالایی آگاه می‌کند. هدف اصلی‌ این طرح، اصلاح الگوی صحیح قرار گرفتن نیم تنه بالایی بدون وارد کردن هرگونه نیروی خارجی‌ است تا شکل و الگوی صحیح توسط خود فرد و به مرور زمان اصلاح گردد.

برای شروع کار با SBB بعد از اینکه آن‌را به تنتان کردید می‌بایست مختصاتی به عنوان نقاط صحیح و مرجع برای تسمه های متصل به قطعه الکترونیکی‌ تنظیم کنید، به زبان ساده‌تر میزان شلی و سفتی تسمه های نگهدارنده بایستی تنظیم شود. بدیهی‌ است این میزان نباید به اندازه ای باشد که شما را به سرعت خسته کند و شما را در اولین روزهای استفاده دلسرد کند. زیرا هرگاه که عضلات بالاتنه شما از حالت صحیح خارج بشود و قوز بکنید، قطعه الکترونیکی‌ می‌لرزد و شما را از الگوی نشستن اشتباه خودتان مطلع می‌سازد.

برای انجام تنظیمات از یک نرم افزار موبایل استفاده می شود تا اندازه‌های مرجع برای SBB تعریف شود و به قولی، مختصات الگویی جدید تعیین گردد. با استفاده مداوم از این دستگاه و اصلاح قوز به‌وجود آماده ، پس از حصول نتایج اولیه می توانید نقاط تنظیم را سفت تر کنید تا به نقطه ای برسید که کاملا بدون قوز راه بروید، بنشینید و دیگر نیازی به استفاده از SBB نداشته باشید.

در نرم افزار مربوطه اطلاعاتی‌ از قبیل طول مدت استفاده، تعداد خطاهای انجام شده، نیروی وارده لحظه‌‌ای و بسیاری اطلاعات دیگر قابل رویت هستند. حتی بعد از مدتی‌ شما می توانید گراف‌های بهبودیِ خود را در‌ دوران استفاده ببینید و از آنها گزارش تهیه کنید.

اتصال تلفن هوشمند به SBB از طریق بلوتوث میسر می شود و در آن واحد قابل استفاده برای چند پروفایل است.

سینا قمری
جام جم کلیک

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
مشتری بانک درگیر شناسه شهاب نیست

مشتری بانک درگیر شناسه شهاب نیست

کد یا شناسه شهاب همان شناسه‌ای است که بانک‌ها مشتری را از طریق آن شناسایی می‌کنند،یعنی برای اشخاص حقیقی کد ملی، اشخاص حقوقی شناسه ملی و برای اتباع خارجی همان شماره فراگیر اتباع خارجی است.

فرانسه بر مدار سیاست اجبار

فرانسه بر مدار سیاست اجبار

سیاست‌های فرانسه طی سال‌های گذشته تابعی از سازوکارهای دیپلماسی اجبار،‌ همکاری‌های حقوقی و فشارهای سیاسی علیه ایران بوده است.

گفتگو

بیشتر
راه میانبر رشد کسب‌وکار

گفت‌وگو با دکتر علی رودگر، از پایه‌گذاران هک رشد کسب‌وکار در ایران که موجب رشد بسیاری از کسب‌وکارهای نوپا و بزرگ‌ مقیاس کشور شده است

راه میانبر رشد کسب‌وکار

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
اسرار یک سکه مجازی

اگر از بیت‌کوین، ارزش آن، قوانین خرید و فروش و جزئیات دیگر آن خبر ندارید، این گزارش را بخوانید

اسرار یک سکه مجازی

غائله غربالگری

انتشار اخبار تایید نشده درباره حذف غربالگری اجباری با واکنش‌های مختلفی روبه‌رو شد

غائله غربالگری

پیشخوان

بیشتر