jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۷۵۴۱۶۹   ۰۹ دی ۱۳۹۳  |  ۲۱:۱۱

جام جم ورزشی: هواداران نیوکاسل از مدت ها پیش خواستار اخراج سرمربی این باشگاه شده بودند.

منفورترین مربی لیگ برتر +عکس

به گزارش جام جم ورزشی ، نیوکاسل در فصل گذشته و این فصل اصلا خوب ظاهر نشد تا کم کم انتقادها از آلن پدرو سرمربی این تیم شکل بگیرد اما این مربی به هیچ عنوان حاضر به کناره گیری نبود. اعتراض به نتایج ضعیف نیوکاسل به جایی رسید که هواداران برای برکناری این مربی کمپینی به نام «متنفران از پدرو» تشکیل دادند و بنرهای اعتراض آمیز نسبت به این مربی روز به روز در ورزشگاه سنت جیمز بیشتر و بیشتر می شد. پدرو در نهایت از نیوکاسل کنار رفت و اکنون خبر می رسد وی سرمربی آینده کریستال پالاس است. او بدون شک منفورترین مربی سال 2014 لیگ برتر انگلیس بود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر