jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۴۹۷۸۷   ۲۵ آذر ۱۳۹۳  |  ۰۹:۱۵

جام جم ورزشی: عنوان قهرمانی جام پادشاهی فوتبال کویت به العربی رسید.

غیبت ادامه دار گوچی در ترکیب الکویت

به گزارش جام جم ورزشی ، فینال رقابت های جام پادشاهی کویت شب گذشته بین تیم های الکویت و العربی برگزار شد که این دیدار پس از 120 دقیقه تلاش دو تیم 4 بر 2 به سود العربی به پایان رسید تا این تیم برای هفتمین بار این عنوان را از آن خود کند.

این دیدار در وقت های عادی 2 بر 2 به پایان رسیده بود اما در وقت های تلف شده العربی دو گل دیگر به ثمر رساند تا عنوان قهرمانی را از آن خود کند.

در این دیدار باز هم قوچان نژاد، بازیکن ایرانی الکویت مانند دو دیدار قبلی این تیم، الکویت را همراهی نکرد تا این تیم کویتی در غیاب بازیکن ایرانی خود، دستش از رسیدن به عنوان قهرمانی کوتاه بماند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها