jamejamnashriyat
کد خبر: ۷۳۹۵۷۹   ۲۷ آبان ۱۳۹۳  |  ۰۰:۰۱

نوواک جوکوویچ به دلیل انصراف روجر فدرر به عنوان قهرمانی تنیس لندن دست یافت.

روجر فدرر در مرحله نیمه‌نهایی تنیس لندن در یک نبرد سه ساعته موفق شد هموطنش استانیسلاس واورینکا را شکست دهد. دیداری که باعث مصدومیت فدرر شده است طوری که این قهرمان سوئیسی نتوانست خودش را به دیدار نهایی این رقابت‌ها برساند تا جوکوویچ بدون برگزار کردن دیدار به عنوان قهرمانی دست یابد. به این ترتیب جوکوویچ هفتمین قهرمانی این فصل خود را جشن گرفت تا به احتمال زیاد همچنان نفر نخست برترین تنیس بازان جهان در سال 2014 میلادی باشد.

به گزارش ایسنا، فدرر با حضور در زمین مسابقه از هواداران عذرخواهی کرد و گفت: مصدومیت از ناحیه کمر را یک دفعه احساس کردم. ابتدا تلاش کردم با درمان خودم را آماده کنم و به دیدار نهایی برسانم، ولی حس کردم این درمان‌ها فایده‌ای ندارد و نمی‌توانم خودم را به دیدار نهایی برسانم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
گردش بیشتر جهش بیشتر

گردش بیشتر جهش بیشتر

شرایطی که امروز در کشور شاهد آن هستیم، بدون شک نشان‌دهنده وجود و گسترش ویروس جهش‌ یافته انگلیسی است؛ آن‌قدر که در آزمایش‌های جدیدی که انجام می‌دهیم، غالب بودن سویه انگلیسی ویروس درنتیجه آنها کاملا مشهود و مشخص است؛ اتفاقی که متاسفانه با مدیریت نادرست و تصمیمات بسیار نابخردانه در ستاد کرونا اتفاق افتاد و موجب شد ویروس جهش‌یافته در تمام کشور شیوع پیدا کند و همه شهرها را در بربگیرد.

همچنان خوشبین نیستیم

همچنان خوشبین نیستیم

بعد از برگزاری چند جلسه از مذاکرات کمیسیون برجام باید گفت که همچنان برای خوشبینی نسبت به ثمربخش بودن این مذاکرات زود است و ما مثل گذشته خوشبین نیستیم.

بیم و امیدهای روزهای کرونا زده

بیم و امیدهای روزهای کرونا زده

این روزها، روزهای سختی است. روزهایی که برگشتیم به محدودیت‌های پاییز ۱۳۹۹. روزهایی که آژیر قرمز کرونا یک‌بار دیگر در سراسر کشور به صدا در آمده است اما این بار سخت‌تر و نگران‌کننده‌تر. ابتلاها خانوادگی و سرعت انتقال بالا رفته است.

گفتگو

بیشتر
کار ناتمام محققان با آرسیبو

مدیر عملیاتی تلسکوپ رادیویی ساردینیا در گفتگو با جام‌جم از داغ‌ترین حوزه‌های مطالعاتی در اخترشناسی رادیویی می‌گوید

کار ناتمام محققان با آرسیبو

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر