jamejamsima
سیما گفتگو محور کد خبر: ۷۲۶۱۴۸   ۱۸ مهر ۱۳۹۳  |  ۱۶:۰۳

«بعضیا» با تهیه‌کنندگی و اجرای سیدعلی ضیاء فردا شنبه 19 مهر میزبان داریوش فرضیایی معروف به عمو پوررنگ خواهد بود و ضیاء در این قسمت گفتگویی چالشی با فرضیایی خواهد داشت.

عمو پورنگ هم جزو «بعضیا» می‌شود

این تاک شو شبانه می‌کوشد زوایای دیگری از زندگی شخصی و شغلی افراد جریان ساز را کشف کند و پیش از این، در قسمت‌های قبلی میزبان علی کفاشیان رییس فدراسیون فوتبال و حمید سوریان نابغه کشتی بود.

تاک‌شو جدید شبکه سه با تهیه‌کنندگی و اجرای سیدعلی ضیاء ساعت 22:20 به مدت 70 دقیقه از شبکه سه سیما روی آنتن می‌رود.

این برنامه یکشنبه 20 مهر ماه نیز در شب عید غدیر پخش می‌شود و در ادامه پخش آن به صورت هفتگی یکشنبه‌ها ادامه خواهد داشت. (روابط عمومی بعضیا)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ابتکار عمل ایران و بن بست طرف‌ های غربی

ابتکار عمل ایران و بن بست طرف‌ های غربی

با روی کار آمدن کابینه سیزدهم، نگاه این دولت نسبت به انجام مذاکرات متفاوت از گذشته بود. اگرچه پیگیری توافق هسته‌ ای، تصمیمی کلان بوده و هست اما چگونگی راهبرد مذاکرات به دولت‌ها بستگی دارد.

ماجرای اروپای آشفته

ماجرای اروپای آشفته

آنگلا مرکل، صدراعظم سرزمین ژرمن‌ ها رسما از معادلات سیاسی و اجرایی کشورش کنار رفت تا اولاف شولتس و سوسیال‌ دموکرات‌ ها پس از ۱۶سال رسما در راس هرم قدرت در برلین قرار گیرند.

شکست آلودگی با تعامل مدیران

شکست آلودگی با تعامل مدیران

هوای بسیاری از کلانشهرهای کشور آلوده و ترافیک همچنان از مشکلات اصلی شهروندان است. با این حال در چند روز اخیر خبرها از کاهش ۱۰درصدی ترافیک صبحگاهی و ۱۳تا ۱۵درصدی ترافیک عصرگاهی در کلانشهر تهران حکایت دارد؛ اتفاقی که اگر تداوم داشته باشد می‌تواند به بهبود کیفیت زندگی در کلانشهری مانند تهران منجر شود زیرا کاهش ترافیک از آلودگی‌هوای تهران می‌کاهد و در بهبود سلامت‌روان شهروندان نیز بی‌تاثیر نیست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها