jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۷۱۱۹۹۱   ۱۰ شهريور ۱۳۹۳  |  ۰۹:۴۲

جام جم ورزشی: فصل جدید سری A با پیروزی میلان و توقف اینتر شروع شد.

میلان گام اول را محکم برداشت

به گزارش جام جم ورزشی ، هفته‌ نخست رقابت‌های سری A ایتالیا شب گذشته با برگزاری هفت دیدار ادامه یافت. میلان که فصل گذشته نتایج بسیار ضعیفی کسب کرد این فصل با هدایت فیلیپو اینزاگی توانست بازی‌ها را قدرتمندانه شروع کند و با نتیجه‌ سه بر یک لاتزیو را شکست دهد. کی سوکه هوندای ژاپنی در دقیقه‌ هفت توانست اولین گل این فصل میلان را به ثمر برساند.

بازی خوب میلان در نیمه دوم باعث شد که سولی مونتاری ، ها‌فبک غنایی گل دوم میلان را به ثمر برساند. میلان در دقیقه‌ 64 نیز صاحب یک ضربه پنالتی شد که جرمی منز فرانسوی این ضربه را به گل تبدیل کرد تا خیال میلان بابت پیروزی راحت شود. البته پس از این گل بازیکنان لاتزیو توانستند توپ و میدان را در دست بگیرند تا این که الکس مدافع میلان در دقیقه‌ 67 به اشتباه دروازه‌ خودی را باز کرد تا این دیدار با برتری سه بر یک میلان به پایان برسد.

اینتر یکی دیگر از مدعیان قهرمانی در خانه تورینو به میدان رفت که این دیدار با تساوی بدون گل به پایان رسید تا نراتزوری‌ها فصل جدید سری A را متزلزل شروع کنند.

ناپولی دیگر مدعی قهرمانی این فصل که از لیگ قهرمانان حذف شده فصل جدید سری A را با پیروزی خارج از خانه برابر جنوا شروع کرد.

شاگردان رافائل بنیتس موفق شدند با نتیجه‌ دو بر یک جنوا را شکست دهند. کایخون و گوژمان گل‌های ناپولی را در این دیدار به ثمر رساندند.

** تابلوی نتایج:

* میلان 3- لاتزیو یک

* آتالانتا صفر – هلاس 3

* چزنا یک – پارما صفر

* جنوا یک – ناپولی 2

* پالرمو یک – سامپدوریا یک

* ساسولو یک – کالیاری یک

* تورینو صفر – اینتر 3

در هفته‌ نخست سری A امشب در ساعت 23:15 اودینزه میزبان امپولی است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها