نوانما جاجم نوانما کد خبر: ۷۰۰۶۴۷   ۰۸ مرداد ۱۳۹۳  |  ۱۷:۱۰

جام جم نوا: خواننده گروه «پالت» با حضور در برنامه رادیویی فرزاد حسنی، به پرسشی درباره‌ی علت انتخاب چنین نامی برای این گروه موسیقی پاسخ داد.

چرا اسم این گروه «پالت» است

امید نعمتی که با عنوان آقای بنفش هم شناخته می‌شود، مهمان برنامه «موسیقی من» شبکه رادیویی جوان بود و از خاطرات و چگونگی شکل گیری گروه «پالت» گفت.
این برنامه جمعه، 10 مرداد ساعت 10 تا 11:30 با اجرای فرزاد حسنی پخش می‌شود.
امید نعمتی در گفت‌وگو با فرزاد حسنی، گوینده ومجری برنامه زنده «موسیقی من» گفت: علت نام‌گذاری گروه با عنوان (پالت) اختلاف نظرها و تفاوت سلیقه های فراوان بین ما شش نفر بود که هرچه هم می گذرد بیشتر به این تفاوت ها و فاصله ها پی می بریم اما همین سلیقه های رنگارنگ ما را به هم نزدیک و صمیمی کرده است؛ چرا که نقطه اشتراک بین ما که به عنوان حلقه واسط نیز به حساب می‌آید، موسیقی است و علاقه ما شش نفر به ایجاد حرکت و خلاقیت در این حوزه و... .
برای شنیدن گزیده این گفت وگو می‌توانید جمعه، 10 مرداد ساعت 10 تا 11:30صبح با رادیو جوان در برنامه «موسیقی من» با اجرای فرزاد حسنی و مهمانان ویژه اش همراه باشید.
«موسیقی من» برنامه ای تخصصی در حوزه موسیقی و ترانه است که هر هفته جمعه ها صبح به صورت زنده از ساعت 10 تا 11:30 از آنتن شبکه رادیویی جوان پخش می شود.

برچسب ها: پالت آقای بنفش
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل: