jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۶۵۳۰۲۷   ۱۶ اسفند ۱۳۹۲  |  ۱۵:۰۱

یک رکوردزنی دیگر از CR7

فیسبوک در تسخیر کریس رونالدو!

کریستیانو رونالدو ستاره پرتغالی رئال مادرید به شکستن رکوردهای مختلف عادت دارد اما او اینبار رکورد جالبی از خود بر جای گذاشته است.

فیسبوک در تسخیر کریس رونالدو!

سایت جام جم ورزشی - بر اساس آخرین آمار این فوق ستاره پرتغالی رئال مادرید و برنده توپ طلای 2013 نزدیک به 100 میلیون طرفدار در فضای مجازی دارد. در تاریخ این شبکه اجتماعی هیچ فردی به اندازه کریس رونالدو طرفدار نداشته و هیچ کسی از این لحاظ به پای او نمی رسد. هم اکنون در صفحه فیسبوک کریس رونالدو نزدیک به 100 میلیون نفر عضویت دارند و به نوعی با این سوپر استار در ارتباط هستند. لیونل مسی که در چند سال اخیر همیشه نزدیک ترین رقیب به رونالدو بوده نیز این تعداد هوادار ندارد و تعداد هواداران فیسبوکی او حتی به نیمی از طرفداران کریس رونالدو نمی رسد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

روز گذشته شهاب الدین عزیزی خادم به عنوان رییس جدید فدراسیون فوتبال انتخاب شد. حسن روشن پیشکسوت فوتبال در اینباره یادداشتی در اختیار روزنامه جام جم گذاشت.

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر