jamejamsara
سرا خواندنی ها کد خبر: ۶۴۹۹۰۶ ۰۶ اسفند ۱۳۹۲  |  ۱۸:۰۰

نیک آفاناسیف، یک نوجوان آمریکایی است که با داشتن زبانی به طول ۸/۸ سانتی‌متر دومین دارنده بلند‌ترین زبان دنیا به شمار می‌رود.

جام جم سرا: این جوان که دومین دارنده بلند‌ترین زبان دنیاست، می‌تواند با زبانش بینی خود را لیس بزند و حتی ابرو‌هایش را نیز خیس کند. تصاویر و فیلم‌هایی از این جوان در سایت یوتیوب در حال پخش شدن است که تاکنون بیش از یک میلیون بازدید کننده داشته است. در بخشی از تصاویر منتشر شده او در حالی نشان داده شده که با زبانش پیامی را می‌نویسد.
زبان این نوجوان تنها کمتر از یک سانتی‌متر یا معادل ۹ میلیم‌تر از زبان «استفان تیلور» که رکوردار بلند‌ترین زبان دنیاست، کوتاه‌تر است و به همین دلیل دومین دارنده بلند‌ترین زبان دنیا است.|افکارنیوز

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۲
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
محمدعلی
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۰۶ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۶
خوش به حالش:)
۰
۰
فاطمه ز
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۲۳ - ۱۳۹۳/۰۱/۱۵
اه اه اه چقدر بده آدم این طوری باشه همه به اسم زبون دراز می شناسنش....
۰
۰

یادداشت

بیشتر
پرچم افراشته بر جنازه‌ها

پرچم افراشته بر جنازه‌ها

آسمان، خاکستری است. زمین، یک دشت وسیع است پر از خانه‌های مخروبه و خرابه‌های سیمان و بتون و آجری که روزی دیوارهای خانه‌هایی بودند.

مراکز درمانی در ICU

مراکز درمانی در ICU

در سراسر دنیا استانداردهای ایمنی مشخصی برای مراکز تجمعی گوناگون تعریف شده و در کشور ما نیز قانون معینی درباره لزوم رعایت استانداردهای ایمنی در تمام ساختمان‌هایی که بیش از 25 نفر از آن بهره‌برداری می‌کنند تصویب شده‌است که براساس این قانون همه این ساختمان‌ها ملزم به رعایت استانداردهای بین‌المللی ICS هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر