jamejamsara
سرا سلامت کد خبر: ۵۹۹۸۸۹ ۰۱ مهر ۱۳۹۲  |  ۱۱:۲۳

دبیر سی‌امین کنگره سالیانه انجمن علمی روانپزشکان با اشاره به هزینه‌های بالای درمان اختلالات روانپزشکی و نقش کمرنگ بیمه‌ها در حمایت از این گروه بیماران تعداد تخت‌های روانپزشکی را بویژه در شهرهای بزرگ بسیار کمتر از حد نیاز دانست.

به گزارش جام جم سرا به نقل از مهر- علی‌اکبر نجاتی‌صفا افزود: هر روز بر تعداد بیمارانی که نیازمند بستری هستند افزوده می‌شود اما تخت خالی بخصوص در بیمارستان‌های دولتی موجود نیست و افراد زیادی در صف انتظار بستری هستند.

وی با اشاره به برگزاری سی‌امین کنگره سالانه انجمن علمی روانپزشکان، گفت: کنگره امسال با موضوع روانپزشکی پسیکوسوماتیک یا همان طب روان‌تنی که بیشتر به جنبه‌های روانپزشکی و روانشناختی بیماری‌های جسمی می‌پردازد، از سی‌ام مهرماه آغاز شده و تا سوم آبان ماه‌ ادامه خواهد داشت.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پایان تعهدات یکطرفه

پایان تعهدات یکطرفه

اقدام اخیر مجلس شورای اسلامی در تصویب دو فوریت طرح اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها، گامی مثبت و مهم در جهت برداشتن محدودیت‌های فعالیت‌های هسته‌ای است.

پاسخ ایران قطعی است

پاسخ ایران قطعی است

گرچه ترامپ و نتانیاهو سعی دارند در برهه حساس و سرنوشت‌ساز فعلی، قواعد منازعه و توازن قوا در منطقه را به سود اهداف خود بر‌هم بریزند، اما هوشیاری ایران و جبهه مقاومت اجازه چنین اقدامی را به آنها نمی‌دهد.

دولت تجدیدنظر کند

دولت تجدیدنظر کند

محسن فخری‌ زاده، مرد درجه‌ یک صنعت‌ هسته‌ای کشور بود که در گسترش آموزش و پژوهش در ایران و تشکیل هسته‌های علمی نقش اساسی بر عهده داشت.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر