jamejamsima
سیما عمومی کد خبر: ۳۸۵۳۷۱ ۲۴ بهمن ۱۳۸۹  |  ۱۹:۰۸

مجموعه «کلاه قرمزی 4 » کاری از گروه کودک و نوجوان شبکه دو سیما به تهیه کنندگی حمید مدرسی برای پخش در نوروز 90 تهیه و تولید می شود.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از روابط عمومی شبکه دو، «مجموعه کلاه قرمزی 3» که در نوروز 88 توانست رکورد بیشترین تماشاچی برنامه ها را از آن خود کند پیش بینی می شود در سال جدید نیز بتواند گوی سبقت را از سایر برنامه های نوروزی برباید.

این مجموعه با دکور و عروسک های جدید و مهمانان متفاوت با تلاش های ایرج طهماسب، حمید جبلی و حمایتها و نظارت مدیران شبکه با کیفیتی بالا و مطلوبتر از دو سال قبل تولید و روی آنتن خواهد رفت.

«کلاه قرمزی 4» در 16 قسمت تهیه می شود که دو قسمت آن در 27 و 28 اسفند روی آنتن می رود و ادامه قسمتهای آن نیز با آغاز نوروز 90 از شبکه دو پخش خواهد شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

پنجم آذر، یادآور نام بسیج و خاطره عزیزترین نهاد و بزرگ‌ترین مردان تاریخ ماست. نهادی که به تعبیر امام راحل تشکیل آن «یقینا از برکات و الطاف جلیه خداوند تعالی بود» و «شجره طیبه و درخت تناور و پرثمری است که شکوفه‌های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق می‌دهد.

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

تدبیر و توکل در تحریم

تدبیر و توکل در تحریم

«دوستانت را نزدیک خودت نگه دار و دشمنانت را نزدیک‌تر»، با این‌که این عبارت را منسوب به چرچیل می‌دانند، ولی خلفای عباسی بیش از هزار سال پیش آن را زندگی کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر