jamejamonline
اقتصادی عمومی کد خبر: ۲۷۷۳۶۳   ۱۱ شهريور ۱۳۸۸  |  ۱۹:۴۱

بدون تغییر نسبت به روز گذشته

دلار آمریکا 9990 ریال معامله شد

هر دلار آمریکا در معاملات روز چهارشنبه بازار آزاد ارز تهران بدون تغییر نسبت به روز دوشنبه گذشته 9 هزار و 990 ریال معامله شد.

به گزارش ایرنا، هر یورو (واحد پول اروپا) در معاملات روز جاری بازار آزاد ارز تهران با 10 ریال افزایش نسبت به روز مورد بررسی 14 هزار و 270 ریال داد و ستد شد.همچنین در این معاملات هر پوند انگلیس بدون تغییر نسبت به روز مورد بررسی 16 هزار و 360 ریال خرید و فروش شد.

براساس این گزارش ، قیمت هر قطعه سکه طرح قدیم بهار آزادی در معاملات روز جاری بازار تهران بدون تغییر نسبت به روز مورد بررسی به دو میلیون و 260 هزار ریال رسید.

هر قطعه سکه طرح جدید بهار آزادی نیز در این معاملات با پنج هزار ریال افزایش نسبت به جلسه قبل دو میلیون و 255 هزار ریال عرضه شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
قانون جدید چک و افزایش امنیت اقتصادی

قانون جدید چک و افزایش امنیت اقتصادی

قانون جدید صدور چک در آبان سال1397 به تصویب مجلس شورای اسلامی رسید و طبق قانون به علت آماده نبودن همه زیرساخت‌ ها و ضوابط و آیین‌ نامه‌ های اجرایی مربوط به برخی قسمت‌های قانون، اجرای آن به سه بازه زمانی تقسیم و به بانک مرکزی فرصت داده شد از تاریخ آذر سال 97 تا آذر سال 99 قانون جدید چک را به صورت کامل اجرایی کند.

اعتمادی که خاموش شد

اعتمادی که خاموش شد

«علت اعتماد مردم این است که می‌بینند برق‌شان در شرایط تحریم و در تابستان قطع نمی‌شود و وزارت نیرویی دارند که در طول هشت سال، ۲۰هزار مگاوات برق جدید برای کشور تولید کرده و می‌کند. برای این‌که می‌دانند آب‌شان در شرایط سخت کرونایی قطع نمی‌شود و در طول هفت سال گذشته ۴۳سد ملی افتتاح شده و تا پایان این دولت بیش از ۱۰۰سد دیگر نیز افتتاح خواهد شد.»

گفتگو

بیشتر
تکمیل مسکن مهر؛ 4 ماه بعد

گفت‌وگو با مهدی هدایت، مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس درباره سرنوشت مسکن مهر و طرح اقدام ملی مسکن

تکمیل مسکن مهر؛ 4 ماه بعد

پیشنهاد سردبیر بیشتر