jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۸۷۴۲۱   ۲۱ تير ۱۳۸۷  |  ۱۷:۰۵

یک مرد اندونزیایی که به کمک همسرش 42 زن را به طرز فجیعی به قتل رسانده بود ، اعدام شد.سخنگوی دفتر دادستانی اندونزی به خبرنگاران گفت : این فرد در مه سال 1997 میلادی در پی کشف یک جسد در زمینهای نزدیک خانه اش در لوبوکپاکان در استان سوماترای شمالی بازداشت شد و پس از آن اجساد 41 نفر دیگر نیز در همان منطقه یافت شد.

به گزارش واحد مرکزی خبر ، این مرد 57 ساله اندونزیایی که احمد سورادجی نام دارد روز  پنج شنبه در غرب این کشور اعدام شد.

به گفته پلیس، قربانیان که گمان می کردند این فرد قدرت ماورای طبیعی دارد پیش وی می رفتند و از وی کمک می خواستند اما این فرد آنها را به زمینهای اطراف خانه خود می برد و  تا کمر در زمین قرار می داد و به آنها می گفت این بخشی از تلاش وی برای کمک به آنهاست.

این جنایتکار قربانیان خود را که صورتشان به سمت خانه اش قرار داشت خفه و بقیه بدن آنها را دفن می کرد.

به گفته پلیس ، همسر این مرد نیز به اتهام مشارکت در قتل به اعدام محکوم شده بود اما مجازات وی با یک درجه تخفیف به حبس ابد تغییر کرد.

اعتقاد به جادوگری و قدرتهای ماورای طبیعی در اندونزی به ویژه در مناطق روستایی و فقیر این کشور متداول است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر