jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۳۴۱۴۷۰   ۱۸ مهر ۱۴۰۰  |  ۰۸:۴۵

باشگاه پرسپولیس در کمتر از یک سال دو بار قرارداد سرمربی تیم خود را تمدید کرده است که این موضوع شائبه هایی را به وجود آورده است.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از فارس ، باشگاه پرسپولیس امروز از تمدید قرارداد دو ساله یحیی گل محمدی پس از توافق وی با مجید صدری خبر داد.

البته این اقدام با توجه به اینکه سرمربی سرخ‌پوشان در آذر ۹۹ و در دوران مدیریت جعفر سمیعی برای دو فصل قرارداد خود را با پرسپولیس تمدید کرده بود، شائبه هایی را به وجود آورد.

گل‌محمدی در میانه لیگ نوزدهم و با قراردادی یک فصل و نیمه به عنوان جانشین گابریل کالدرون به عنوان سرمربی سرخ‌پوشان انتخاب شد. این در شرایطی است که پس از صعود پرسپولیس به فینال فصل ۲۰۲۰ لیگ قهرمانان با مصوبه هیات مدیره و توافق مالی وی با سمیعی مبلغ قرارداد فصل دوم وی افزایش یافت و زمان قرارداد این مربی هم تا پایان لیگ بیست و یکم افزایش یافت.

تمدید قرارداد گل‌محمدی با افزایش مبلغ قرارداد وی در شرایطی صورت گرفت که مهدی رسول پناه، سرپرست سابق پرسپولیس در اواخر دوره حضورش در این باشگاه به دلیل اختلافات خود با سرمربی سرخ‌پوشان به هیچ وجه زیر بار چنین موضوعی نمی‌رفت اما سمیعی در یکی از نخستین اقدام‌های دوران مدیریت خود در پرسپولیس این کار را انجام داد.

مجید صدری هم دیروز به دلیل رضایت باشگاه و هواداران قرارداد گل محمدی را برای دو سال تمدید کرد و ظاهرا مبلغ قرارداد جدید هم افزایش یافته است. با این اتفاق سرمربی فعلی سرخ پوشان تا پایان لیگ بیست و سوم در این تیم ماندنی است‌.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
خاطره شیرین گوچی و کره‌جنوبی

خاطره شیرین گوچی و کره‌جنوبی

وقتی حرف بازی ایران و کره‌جنوبی پیش می‌آید، ناخواسته یاد سال 2014 و آن بازی نوستالژیک اولسان می‌افتم که رضا قوچان‌ نژاد دروازه‌ حریف را باز کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها