jamejamonline
بوشهر عمومی کد خبر: ۱۳۴۰۴۵۱   ۱۰ مهر ۱۴۰۰  |  ۱۶:۳۲

چهارمین دوره مسابقات دو و میدانی قهرمانی پیشکسوتان برگزار شد؛

موفقیت دو میدانی کاران استان

چهارمین دوره مسابقات دو و میدانی قهرمانی پیشکسوتان کشور که درمجموعه آفتاب انقلاب تهران با حضور32 تیم در قالب 800 ورزشکار برگزار شد

 

به گزارش جام جم آنلاین بوشهر و به نقل از روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان بوشهر؛ چهارمین دوره مسابقات دو و میدانی قهرمانی پیشکسوتان کشور که درمجموعه آفتاب انقلاب تهران با حضور32 تیم در قالب 800 ورزشکار برگزار شد ، که دو و میدانی کاران استان محمد بختیاری در ماده ۱۰۰ متر و ۴۰۰ متر موفق به دو مدال طلا شد.
همچنین در بخش بانوان لیلا فولادی در ماده ۵۰۰۰ متر استقامت موفق به مقام اول و نشان طلای این رقابت ها شد.
 
 

 

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

سرویس بوشهر - یادداشت

بیشتر
فرهنگ و تمدن غنی مردم این استان باعث وحدت بیشتر

فرهنگ و تمدن غنی مردم این استان باعث وحدت بیشتر

استاندار بوشهر در مراسم تودیع و معارفه فرماندار بوشهر گفت: فرهنگ و تمدن غنی مردم این استان باعث شده تا وحدت که حلقه گمشده اخلاق سیاسی است در بوشهر نسبت به خیلی جاها بیشتر باشد که این همدلی در شتاب توسعه ای موثر خواهد بود.

حساسیت ها برای تامین پایدار گاز

حساسیت ها برای تامین پایدار گاز

همزمان با شروع فصل سرد سال و کاهش دما، صنعت گاز رنگ و بویی دیگر به خود می گیرد. حساسیت ها برای تامین پایدار گاز در همه بخش ها به ویژه واحد های خانگی با اولویت بیشتری از سوی شرکت ملی گاز ایران دنبال می شود.

کلاف سردرگم پیاده راه سازی

کلاف سردرگم پیاده راه سازی

پیاده راه سازی مدتهاست که در میان انبوه مشکلات شهری بوشهر از یاد رفته است و داستان نا تمامی از مشکلات هستند که گریبان مردم کوچه و خیابان را می گیرند.

سرویس بوشهر - گفتگو

بیشتر

نیازمندی ها