با نجم‌الدین شریعتی، مجری برنامه «سمت خدا» درباره آداب انتظار

از آداب انتظار غافلیم

سرمربی تیم ملی فوتبال از حمایت های صداوسیما به تیم فوتبال قدردانی کرد.
کد خبر: ۱۳۳۷۴۵۷

به گزارش جام جم، علی فروغی رئیس شورای تخصصی ورزش سازمان صداوسیما در گفتگو با دراگان اسکوچیچ سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان، ضمن تبریک پیروزی های اخیر تیم ملی فوتبال در بازیهای مقدماتی جام جهانی 2022 قطر، برای موفقیت و پیروزی تیم ملی فوتبال ایران در بازی های باقیمانده نیز آرزوی موفقیت کرد.

فروغی ضمن تحسین آرامش حاکم بر تیم ملی فوتبال کشورمان و تمرکز تمام بازیکنان و کادرفنی برای موفقیت در بازی‌ها و رسیدن به جام جهانی 2022 قطر، اظهار داشت: امیدواریم این پیروزی‌ها که باعث شادی ملت ایران و افزایش غرور ملی مردم عزیزمان می‌شود، در ادامه راه صعود تیم ملی نیز تکرار شود.

مدیر شبکه سه سیما همچنین از توجه و احترامی که دراگان اسکوچیچ در طول تصدی مربیگری تیم ملی فوتبال کشورمان نسبت به فرهنگ و رسوم ایرانی دارد، قدردانی کرد.

در این گفتگو دراگان اسکوچیچ نیز ضمن قدردانی از حمایت‌های صداوسیما نسبت به تیم ملی فوتبال در بازی های مقدماتی جام جهانی 2022 قطر، اظهار داشت: می‌دانم چقدر فوتبال و صعود به جام جهانی برای مردم ایران مهم است، بر این اساس تمام تلاش خود را می‌کنیم تا با حمایت های رسانه ملی که تا امروز همراه ما بوده است، بتوانیم صعودی بی دغدغه به جام جهانی داشته باشیم تا مردم ایران را خوشحال کنیم.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها