jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۲۸۴۹۷۴   ۱۴ آبان ۱۳۹۹  |  ۱۴:۴۰

فرمانده انتظامی کرج از دستگیری عاملان درگیری مسلحانه و کشف یک قبضه سلاح گرم در این شهرستان خبر داد.

به گزارش گروه حوادث  جام جم آنلاین و به نقل از خبرگزاری مهر، محمد معظمی‌گودرزی در گفت‌وگو با مهر اظهار کرد: در پی دریافت خبری مبنی بر وقوع درگیری مسلحانه در خارج از محدوده شهری منطقه محمدشهر، بررسی موضوع به صورت مشترک در دستور کار پلیس امنیت عمومی شهرستان "کرج" و کلانتری ۲۵ محمدشهر این شهرستان قرار گرفت.
 
دستگیری عاملان درگیری مسلحانه در کرج
وی بیان کرد: مأموران با انجام اقدامات پلیسی ابتدا از صحت خبر مطمئن شده و در ادامه با انجام تحقیقات میدانی مخفیگاه یکی از متهمان را در منطقه محمدشهر شناسایی کرده و با هماهنگی مقام قضائی در یک عملیات غافلگیرانه نامبرده را دستگیر و به کلانتری منتقل کردند.
فرمانده انتظامی شهرستان کرج با بیان اینکه آثار جراحت ناشی از شلیک سلاح در بدن متهم موجود بود، تصریح کرد: متهم پس از انتقال به کلانتری در بازجویی‌های صورت گرفته به شرکت در درگیری مسلحانه و استفاده از سلاح گرم با همدستی یکی از دوستانش اقرار کرد.
وی با بیان اینکه مخفیگاه همدست متهم نیز شناسایی و در یک عملیات منسجم نامبرده نیز دستگیر شد، خاطرنشان کرد: در بازرسی از مخفیگاه متهم یک قبضه سلاح گرم کشف شد.
معظمی‌گودرزی در پایان متذکر شد: در این زمینه پرونده تشکیل و برای انجام مراحل قانونی به مراجع قضائی ارسال شد.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

وقوع یک قتل، متاثر از عوامل مختلفی است. بر‌اساس مکتب شیکاگو میان منطقه زندگی افراد و قشر و طبقه آنان با جرم رابطه وجود دارد.

فاصله انگیزه‌ها

فاصله انگیزه‌ها

جرم‌شناسان در مورد رویکرد خود در مورد قتل عمدی، تقسیم‌بندی‌های مختلفی دارند و در‌خصوص انگیزه‌ها، روش‌های انجام قتل و عنصر روانی مرتکب تقسیم‌بندی‌هایی انجام داده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر