jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۲۸۲۷۸۹ ۰۴ آبان ۱۳۹۹  |  ۱۴:۳۲

فرمانده انتظامی جیرفت

مومو جیرفتی به دام افتاد

فرمانده انتظامی جیرفت از شناسایی و دستگیری نوجوانی که با انگیزه سرگرمی و ایجاد وحشت در همسالان خود بازی "مومو" را ترویج می‌داد، خبر داد.

به گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین و به نقل از ایران آنلاین، رضا محمدی افزود: به تازگی شاهد چالش جدیدی هستیم که افراد بی‌اطلاع از اثرات مخرب آن پیام‌ها و تصاویر موسوم به "مومو" را از پیام رسان واتساپ دریافت و اقدام به انتشار آن می‌کنند.
 
مومو جیرفتی به دام افتاد
وی خاطرنشان کرد: بدین منظور کارشناسان پلیس فتای شهرستان جیرفت با رصد فضای مجازی متوجه شدند، یک نفر اقدام به فرستادن لینک تماس و تقاضای ارتباط با کاربران، تحت عنوان بازی مومو می‌کند که با توجه به ترویج خشونت و آشفتگی ذهنی در جوانان و نوجوانان، کارشناسان پلیس فتا با اقدامات پلیسی این فرد را شناسایی و پس از هماهنگی با مقام قضائی دستگیر کردند.
فرمانده انتظامی جیرفت با تاکید بر لزوم استفاده از پیام رسان‌های داخلی در امر تدریس و آموزش دانش‌آموزان، گفت: با توجه به روند آموزش دانش آموزان در فضای مجازی و استفاده مداوم آن‌ها از اینترنت، والدین باید بر نحوه استفاده فرزندان خود نظارت بیشتری داشته باشند.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

وقوع یک قتل، متاثر از عوامل مختلفی است. بر‌اساس مکتب شیکاگو میان منطقه زندگی افراد و قشر و طبقه آنان با جرم رابطه وجود دارد.

فاصله انگیزه‌ها

فاصله انگیزه‌ها

جرم‌شناسان در مورد رویکرد خود در مورد قتل عمدی، تقسیم‌بندی‌های مختلفی دارند و در‌خصوص انگیزه‌ها، روش‌های انجام قتل و عنصر روانی مرتکب تقسیم‌بندی‌هایی انجام داده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر