jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۱۲۴۲۹۶۰ ۳۰ آذر ۱۳۹۸  |  ۱۷:۴۸

اطرافیان باشگاه اعتقاد دارند عمر بازی عالیشاه در پرسپولیس تمام شده و او را در نیم‌فصل دوم، در پیراهن تیم دیگری می‌بینیم.

جدایی عالیشاه قطعی شد

به گزارش جام جم آنلاین ، امید عالیشاه، یکی از کاپیتان‌های پرسپولیس، جزو بازیکنان مازاد از نگاه گابریل کالدرون است که احتمالاً در دیدار مقابل شهرداری ماهشهر در جام حذفی و نساجی مازندران هم نقشی در ترکیب و لیست ذخیره‌های این تیم ندارد. او در هفته‌های نخست، بازیکن فیکس تیم بود، اما در پست غیرتخصصی یعنی هافبک دفاعی به میدان می‌رفت. از این رو نتوانست به خوبی خودش را نشان دهد. بعد هم ماجرای نارضایتی از نیمکت‌نشینی و سپس دعوا با سیامک نعمتی مطرح شد تا عالیشاه را از لیست‌های کالدرون دور کند. حالا اطرافیان باشگاه اعتقاد دارند عمر بازی امید در پرسپولیس تمام شده و او را در نیم‌فصل دوم، در پیراهن تیم دیگری می‌بینیم. البته محمدحسن انصاری‌فرد بارها این موضوع را گفته که هنوز از کالدرون هیچ لیستی دریافت نکرده، اما رفتاری که مرد آرژانتینی با عالیشاه دارد، گویای جدایی او در نیم‌فصل است مگر اینکه یک اتفاق خیلی خاص و ویژه رخ بدهد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

9 ماه پیش بود که پیش از اینکه روح استقلالی ها خبر هم داشته باشد روزنامه «گازتا دلواسپور» ایتالیا اقدام به چاپ سلسله اخباری در رابطه با استراماچونی سرمربی استقلال کرد و مدعی شد که او به زودی از جمع آبی پوشان تهرانی جدا می شود.

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

دیگر حسابش از دستمان در رفته که ویروس کرونا چند روز است کشور ما که نه تمام دنیا را درگیر خودش کرده است. اما این همه گیری کرونا آنقدر طول کشیده که حوصله بعضی ها بدجوری سر رفته است از جمله دلال های محترم و ریز و درشتی که جزئی جدایی ناپذیر از فوتبال ایران محسوب می شوند.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر