jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۱۲۴۲۹۶۰   ۳۰ آذر ۱۳۹۸  |  ۱۷:۴۸

اطرافیان باشگاه اعتقاد دارند عمر بازی عالیشاه در پرسپولیس تمام شده و او را در نیم‌فصل دوم، در پیراهن تیم دیگری می‌بینیم.

جدایی عالیشاه قطعی شد

به گزارش جام جم آنلاین ، امید عالیشاه، یکی از کاپیتان‌های پرسپولیس، جزو بازیکنان مازاد از نگاه گابریل کالدرون است که احتمالاً در دیدار مقابل شهرداری ماهشهر در جام حذفی و نساجی مازندران هم نقشی در ترکیب و لیست ذخیره‌های این تیم ندارد. او در هفته‌های نخست، بازیکن فیکس تیم بود، اما در پست غیرتخصصی یعنی هافبک دفاعی به میدان می‌رفت. از این رو نتوانست به خوبی خودش را نشان دهد. بعد هم ماجرای نارضایتی از نیمکت‌نشینی و سپس دعوا با سیامک نعمتی مطرح شد تا عالیشاه را از لیست‌های کالدرون دور کند. حالا اطرافیان باشگاه اعتقاد دارند عمر بازی امید در پرسپولیس تمام شده و او را در نیم‌فصل دوم، در پیراهن تیم دیگری می‌بینیم. البته محمدحسن انصاری‌فرد بارها این موضوع را گفته که هنوز از کالدرون هیچ لیستی دریافت نکرده، اما رفتاری که مرد آرژانتینی با عالیشاه دارد، گویای جدایی او در نیم‌فصل است مگر اینکه یک اتفاق خیلی خاص و ویژه رخ بدهد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پیامی که دربی برای فوتبال ایران داشت

پیامی که دربی برای فوتبال ایران داشت

امیر حاج‌رضایی کارشناس فوتبال درباره دربی اخیر پایتخت یادداشتی را در اختیار روزنامه جام جم قرار داده و این مسابقه را تجزیه و تحلیل کرده است. یادداشت این کارشناس را در ادامه بخوانید.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر