jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۲۴۲۵۶۶   ۲۶ آذر ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

هادی حجازی‌فر امروز مهمان برنامه «گیومه» رادیو نمایش است.

به گزارش جام‌جم، برنامه زنده رادیویی گیومه امروز میزبان هادی حجازی‌فر است.
آزاده شاهرخ‌مهر، تهیه‌کننده برنامه رادیویی گیومه ضمن اعلام این مطلب بیان کرد: در برنامه روز سه‌شنبه با هادی حجازی‌فر درباره جشنواره تئاتر هامون که به موازات جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر برگزار می‌شود، گفت‌وگو خواهد شد.
وی گفت: همچنین شهرام گیل‌آبادی مهمان این برنامه است و با او درباره غلبه متون خارجی بر متون ایرانی در صحنه تئاتر ایران و آسیب‌شناسی سیاستگذاری دولتی در حمایت از نمایشنامه‌نویسان و مردم ایران گفت‌وگو می‌کنیم. برنامه گیومه تا پایان هفته جاری به نویسندگی و تهیه‌کنندگی آزاده شاهرخ‌مهر و کارشناسی و اجرای شهاب شهرزاد و با همکاری غزاله پورخاکی در بخش «شوخی با خبرها و خبرهای تئاتر» و «روی میز خبر» با اجرای محمدعلی مومنی از ساعت ۹ تا ۱۰ و 30 دقیقه به صورت زنده از رادیو نمایش پخش می‌شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عید مظلوم غدیر در حجاز

عید مظلوم غدیر در حجاز

10سال پیش توفیق داشتم بروم حج تمتع. روزهایی تکرارنشدنی در زندگی‌ام. بین همان روزها هم روزهایی بود که در عمق جان‌ودلم ثبت شد. این روزها و ماجراها به این دلیل خاطره شد که با مظلومیت وجود نازنین مولای ما امیرالمؤمنین بی‌نسبت نبود.

ظهور قدرت‌های نوین تشدید افول آمریکا

ظهور قدرت‌های نوین تشدید افول آمریکا

ایالات‌ متحده‌آمریکا در تلاش برای حفظ هژمونی در حال افول خود، در پرونده‌های خاصی، متوسل به تحریم‌های یکجانبه برای اعمال فشار بر قدرت در حال ظهور چین شد. یکی از پاشنه‌های آشیل اژدهای خفته از نظر واشنگتن، هنگ‌کنگ است.

راه‌اندازی شبکه روس زبان و چشم‌انداز پیش ‌رو

راه‌اندازی شبکه روس زبان و چشم‌انداز پیش ‌رو

سازمان صداوسیمای جمهوری ایران در ادامه تلاش برای تقویت روابط فرهنگی-رسانه‌ای با کشورهای دوست، از جمله روسیه، اینک در مسیر اقدامی بنیادین و اساسی قرار گرفته است که می‌تواند روابط ایران و روسیه را در همه عرصه‌ها با تحولی چشمگیر و رو به جلو هدایت کند.

گفتگو

بیشتر
كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

بررسی‌ها نشان می‌دهد سویه دلتای ویروس كرونا نسبت به انواع قبلی مسری‌تر بوده و كودكان بیشتری را به‌صورت علامت‌دار مبتلا می‌كند

كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر