jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۲۴۲۵۶۶ ۲۶ آذر ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

هادی حجازی‌فر امروز مهمان برنامه «گیومه» رادیو نمایش است.

به گزارش جام‌جم، برنامه زنده رادیویی گیومه امروز میزبان هادی حجازی‌فر است.
آزاده شاهرخ‌مهر، تهیه‌کننده برنامه رادیویی گیومه ضمن اعلام این مطلب بیان کرد: در برنامه روز سه‌شنبه با هادی حجازی‌فر درباره جشنواره تئاتر هامون که به موازات جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر برگزار می‌شود، گفت‌وگو خواهد شد.
وی گفت: همچنین شهرام گیل‌آبادی مهمان این برنامه است و با او درباره غلبه متون خارجی بر متون ایرانی در صحنه تئاتر ایران و آسیب‌شناسی سیاستگذاری دولتی در حمایت از نمایشنامه‌نویسان و مردم ایران گفت‌وگو می‌کنیم. برنامه گیومه تا پایان هفته جاری به نویسندگی و تهیه‌کنندگی آزاده شاهرخ‌مهر و کارشناسی و اجرای شهاب شهرزاد و با همکاری غزاله پورخاکی در بخش «شوخی با خبرها و خبرهای تئاتر» و «روی میز خبر» با اجرای محمدعلی مومنی از ساعت ۹ تا ۱۰ و 30 دقیقه به صورت زنده از رادیو نمایش پخش می‌شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
کنترل کرونا با تشویق و تنبیه

کنترل کرونا با تشویق و تنبیه

نقش‎ها را باید جدی گرفت. اگر می‎‌خواهیم پروتکل‎های بهداشتی مقابله با بیماری کرونا رعایت شود، آمار ابتلا به بیماری کاهش پیدا کند یا کمک کنیم آمار مرگ و میر کم شود، باید هر کسی نقش خود را درست انجام دهد.

چرا اصلاح الگوی مصرف را جدی نگرفتیم؟

چرا اصلاح الگوی مصرف را جدی نگرفتیم؟

دقیقاً 10سال پیش، رهبر معظم انقلاب با اشراف کامل از شرایط محیطی و محاطی کشور و آگاهی از آینده جامعه، مهم‌ترین مسأله روز اقتصادی را شیوه مصرف آحاد مردم ومسؤولان و راه برون‌رفت از مشکلات پیش‌رو را صرفه‌جویی عمومی و اصلاح الگوی مصرف دانستند و بر این اساس، شعار سال 88 را «حرکت به سمت اصلاح الگوی مصرف» نام نهادند و فرمودند: «من آنچه را که می‌خواهم در این برهه عرض کنم این است که ملت عزیز جداً از اسراف و زیاده‌روی پرهیز کنند. چون وضع جامعه ما از لحاظ مصرف، وضع خوبی ندارد...عادت‌های ما، سنت‌های ما، روش‌های غلطی که از این و آن یاد گرفته‌ایم، ما را سوق داده است به زیاده‌‌روی در مصرف به نحو اسراف. یک نسبتی باید در جامعه میان تولید و مصرف وجود داشته باشد. امروز در کشور ما اینجوری نیست.»

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر