jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۱۹۵۹۳۱ ۱۵ اسفند ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

در چند فصل گذشته هر زمان آرون رمزی برای تیمش گلزنی کرده، بسیاری منتظر شنیدن خبر مرگ یکی از چهره‌های سرشناس بوده‌اند. گل او در دیدار آرسنال و تاتنهام در بازی این هفته نیز از این قاعده مستثنا نشد. به گزارش مارکا، پس از گل هافبک آرسنال، کیث فلینت، خواننده بریتانیایی و لوک پری بازیگری که به‌خاطر بازی در سریال بورلی هیلز مشهور شد جان خود را از دست دادند. در سال‌های گذشته در روزی که رمزی گلزنی کرد چهره‌هایی همچون بن لادن، استیو جابز، قذافی، ویتنی هیوستون و رابین ویلیامز درگذشتند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دیدار سینه‌سوختگان با مرادشان

دیدار سینه‌سوختگان با مرادشان

دیداری كه در 30 آبان 98 برگزار شد، توفیقی بود كه رفیق راه جمعی از یاران شد؛ جمعی از سینه‌ سوخته‌ ها، راویان و آفتاب‌ خورده‌های سرزمین‌های خونین دوران هشت سال دفاع مقدس كه به نمایندگی از همرزمان‌ شان به دیدار رهبر معظم انقلاب شتافتند.

جهاد همچنان باقی است

جهاد همچنان باقی است

چهلمین سال است که مردم ایران آغاز یک دفاع را جشن می‌گیرند. هرچند جنگ، تلخی و سختی و سیاهی دارد، اما آغاز دفاع‌مقدس از 31شهریور شروع فصل جدیدی از جهاد و ایستادگی بود که ثمره آن، امروز مصونیت‌بخشی نظام در ساحات مختلف است.

وقت‌کشی به نفع کرونا

وقت‌کشی به نفع کرونا

دیروز رئیس‌جمهور از احتمال بازگشت برخی محدودیت‌های ناشی از شیوع کرونا در بعضی از استان‌ها خبر داد و به نظر می‌رسد بعد از گذشت حدود سه هفته از آغاز موج سوم همه‌گیری کرونا در ایران، دولت بالاخره به فکر اجرای تدابیری سختگیرانه برای کنترل این موج افتاده است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر