jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۱۹۱۴۵۷ ۱۷ آذر ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

بسیاری از اهالی کشتی همچنان با دغدغه برگزاری هر چه سریع‌تر مجمع عمومی فدراسیون کشتی مواجه و در انتظار رونمایی از رئیس جدید هستند تا شاید او بتواند فراز و فرودهای اخیر کشتی را به آرامش و ثبات برساند.

طبق اعلام برخی از منابع آگاه، متولیان وزارت ورزش در نظر دارند تا پایان آذرماه، زمان ثبت‌نام نامزدهای ریاست فدراسیون کشتی را تعیین و اعلام کنند که با توجه به این زمان می‌توان پیش‌بینی کرد روزهای ابتدایی دی‌ماه به ثبت‌نام نامزدها اختصاص داده خواهد شد. طبق قانون، مدعیان ریاست فدراسیون کشتی ده روز مهلت دارند رسما برای رقابت در انتخابات مجمع ثبت‌نام کرده و وارد گود شوند. سپس نوبت به مسؤولان دستگاه‌های نظارتی می‌رسد تا در یک بازه زمانی ۴۵ روزه به بررسی و تایید صلاحیت نامزد بپردازند. با یک حساب سرانگشتی می‌توان دریافت که اگر وزارت ورزش قصد تعیین تکلیف فوری و سریع فدراسیون کشتی را داشته باشد باید انتخابات مجمع را اواسط بهمن ماه برگزار و رئیس جدید را مشخص کند. از سوی دیگر برخی چهره‌های مدعی احراز پست ریاست فدراسیون کشتی در روزهای پیش‌رو تمام تلاش خود را به کار خواهند گرفت تا بتوانند در رسیدن به هدفشان موفق شوند. در نتیجه روزهای پایانی ماه جاری برای آنها بسیار حیاتی و تاثیرگذار خواهد بود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پایان تعهدات یکطرفه

پایان تعهدات یکطرفه

اقدام اخیر مجلس شورای اسلامی در تصویب دو فوریت طرح اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها، گامی مثبت و مهم در جهت برداشتن محدودیت‌های فعالیت‌های هسته‌ای است.

پاسخ ایران قطعی است

پاسخ ایران قطعی است

گرچه ترامپ و نتانیاهو سعی دارند در برهه حساس و سرنوشت‌ساز فعلی، قواعد منازعه و توازن قوا در منطقه را به سود اهداف خود بر‌هم بریزند، اما هوشیاری ایران و جبهه مقاومت اجازه چنین اقدامی را به آنها نمی‌دهد.

دولت تجدیدنظر کند

دولت تجدیدنظر کند

محسن فخری‌ زاده، مرد درجه‌ یک صنعت‌ هسته‌ای کشور بود که در گسترش آموزش و پژوهش در ایران و تشکیل هسته‌های علمی نقش اساسی بر عهده داشت.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر