jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۱۲۷۷۱۳ ۱۶ اسفند ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

آشور مرادیان ـ که پیش از این به عنوان هنرمند پرل درامز معرفی شده بود ـ هنرمند شرکت ساخت و ساز سوئیسی پایستی شد.

او که سابقه حضور در چند جشنواره و همکاری با خوانندههای پاپ و سبکهای دیگر را در کارنامه دارد از این پس به عنوان هنرمند این برند سوئیسی فعالیت خواهد کرد. وی همچنین عضو هیات مؤسس و گرداننده ایرانین درامز است. شرکت پایستی یک شرکت سوئیسی تولیدکننده و طراحی سنج است. پایستی، سومین شرکت بزرگ تولیدکننده سنج، گنگ و ساز کوبهای فلزی در جهان است. پایستی یک کلمه استونیایی / فنلاندی به معنای درخشش است. این نوازنده درامز که چند مدرک نوازندگی و صدابرداری نیز دارد، در مدرسه بینالمللی موسیقی با سیستم یکپارچه آموزشی (Modern Music School) آلمان با 87 شعبه در سراسر دنیا، به آموزش درامز مشغول است. از سوی دیگر مرادیان برگزارکننده سمینارهای تخصصی درامزهای پرل در تهران است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

پنجم آذر، یادآور نام بسیج و خاطره عزیزترین نهاد و بزرگ‌ترین مردان تاریخ ماست. نهادی که به تعبیر امام راحل تشکیل آن «یقینا از برکات و الطاف جلیه خداوند تعالی بود» و «شجره طیبه و درخت تناور و پرثمری است که شکوفه‌های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق می‌دهد.

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

تدبیر و توکل در تحریم

تدبیر و توکل در تحریم

«دوستانت را نزدیک خودت نگه دار و دشمنانت را نزدیک‌تر»، با این‌که این عبارت را منسوب به چرچیل می‌دانند، ولی خلفای عباسی بیش از هزار سال پیش آن را زندگی کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر