jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۱۰۹۶۵۴ ۱۴ دی ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

انتقال اکبر ایمانی، هافبک ملی‌پوش و سابق تیم فوتبال پدیده مشهد به ذوب‌آهن اصفهان از انتقال‌های پر سر و صدای فوتبال ایران است. ایمانی با قراردادی به مدت نیم‌فصل یعنی کمتر از شش ماه راهی اصفهان شده تا پیراهن ذوب آهن را بپوشد و در پست مهدی مهدی پور که حالا سرباز شده، بازی کند. شنیدیم مبلغ این قرارداد اما از بازیکنانی که یک فصل در یک تیم بازی می‌کنند هم بیشتر است. گفته می‌شود چیزی حدود 900 میلیون به همراه چند آپشن در قرارداد ایمانی وجود دارد که اگر صحت داشته باشد، عجیب ترین اتفاق در نقل و انتقالات این فصل است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

پنجم آذر، یادآور نام بسیج و خاطره عزیزترین نهاد و بزرگ‌ترین مردان تاریخ ماست. نهادی که به تعبیر امام راحل تشکیل آن «یقینا از برکات و الطاف جلیه خداوند تعالی بود» و «شجره طیبه و درخت تناور و پرثمری است که شکوفه‌های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق می‌دهد.

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

تدبیر و توکل در تحریم

تدبیر و توکل در تحریم

«دوستانت را نزدیک خودت نگه دار و دشمنانت را نزدیک‌تر»، با این‌که این عبارت را منسوب به چرچیل می‌دانند، ولی خلفای عباسی بیش از هزار سال پیش آن را زندگی کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر