jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۰۱۶۴۵۵ ۱۹ فروردين ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

فرماندار کبودرآهنگ از بازدید بیش از 65 هزار گردشگر از غار علیصدر خبر داد و گفت: در تعطیلات نوروز 95 هزار و 507 گردشگر از بزرگترین غار آبی جهان دیدن کردند.

به گزارش تسنیم، احسان قنبری اظهار داشت: در تعطیلات نوروزی در مجموع 72 هزار و 289 گردشگر از جاذبه‌های گردشگری این شهرستان دیدن کردند.

قنبری بیان کرد: 15 هزار و 409 نفر در هتل ، 11 مدرسه، یک خانه معلم و 446 سوئیت اسکان یافتند.

قنبری بر ضرورت تلاش مسئولان و مجریان برای تحقق منویات مقام معظم رهبری و تحقق عملی و عملیاتی شدن پیام نوروزی رهبری انقلاب مبنی بر اقتصاد مقاومتی، تولید اشتغال تأکید کرد.

وی عنوان کرد: باید با ارائه راهکارها و حمایت از طرح‌های اقتصادی، در راستای ایجاد کسب و کار برای جوانان اقدام کرد تا شاهد رشد اقتصادی خانواده‌ها باشیم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شمایل دانش و خرد

شمایل دانش و خرد

دانش و دانایی و خرد، بزرگ‌ترین سرمایه یک انسان و یک ملت است. فرهنگ‌ها و تمدن‌ها بر بنیاد این هر سه پدید آمده، بالیده و بارور و بارآور شده‌اند و چشمه هنرها در سایه ایمن دانایی و خرد، جوشیده و جاری گشته و فضای زیست فردی و اجتماعی را در هوایی تازه و اهورایی زنده و شاداب ساخته‌اند.

۱۶ آذر؛ زادروز گفتمان «نه به ذلت»

۱۶ آذر؛ زادروز گفتمان «نه به ذلت»

۱۶ آذر ۱۳۳۲ شهادت دانشجویان دانشگاه تهران در اعتراض به سفر نیکسون به ایران پس از کودتای ۲۸ مرداد، آغاز خط مبارزه 67 ساله‌ای است که امپراتوری پر نخوت و شیطانی آمریکا را به سراشیبی افول کشاند.

خطر تندروی در رفع محدودیت‌ ها

خطر تندروی در رفع محدودیت‌ ها

در کشور ما دور تازه محدودیت‌ های کرونایی از اول آذرماه آغاز شد که این تقریبا مصادف با اعمال محدودیت‌های جدید در اغلب کشورهای درگیر با کرونا و به‌خصوص اروپا بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر