jamejamclick
کلیک وب کد خبر: ۹۶۸۳۴۴ ۲۴ آبان ۱۳۹۵  |  ۱۱:۴۵

اینستاگرام یکی از شبکه‌های اجتماعی است که کسب‌و‌کارهای کوچک برای خرید و فروش کالا بسیار از آن استفاده می‌کنند البته این شیوه خرید مستقیم نیست و در واقع اینستاگرام بیشتر بستری برای تبلیغ کالاست و مشتری برای خرید باید به لینک بالای صفحه کاربری برند مورد نظر رجوع کرده یا از طرق دیگری اقدام کند.

اینستاگرام خرید اینترنتی مستقیم را امکان‌پذیر می‌کند

به گزارش جام جم آنلاین ، حال این شبکه اجتماعی محبوب اشتراک‌گذاری تصاویر، تصمیم گرفته روند خرید و فروش را فعلا فقط برای برندهای خاص آسان کند. در نسخه آی‌او‌اس این اپلیکیشن، علامتی به نشانه سبد خرید در گوشه تصاویر صفحه این برندها به نمایش در خواهد آمد و کاربر با کلیک کردن روی آن می‌تواند توضیحات مربوط به کالا و قیمت آن را ببیند و در صورت پسندیدن کالا اقدام به خرید کند.

در حال حاضر اینستاگرام با برندهایی نظیر Kate Spade و JCrew همکاری خود را آغاز کرده، ولی قصد دارد بزودی این امکان جذاب را برای بسیاری از برندهای معتبر دنیا امکان‌پذیر کند البته احتمالا این قابلیت شامل شخصیت‌ها و برندهای محلی که در اینستاگرام اقدام به خرید و فروش کالا می‌کنند (که نمونه‌های آن در ایران زیاد است) نمی‌شود.

ضمیمه کلیک

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پرچم افراشته بر جنازه‌ها

پرچم افراشته بر جنازه‌ها

آسمان، خاکستری است. زمین، یک دشت وسیع است پر از خانه‌های مخروبه و خرابه‌های سیمان و بتون و آجری که روزی دیوارهای خانه‌هایی بودند.

مراکز درمانی در ICU

مراکز درمانی در ICU

در سراسر دنیا استانداردهای ایمنی مشخصی برای مراکز تجمعی گوناگون تعریف شده و در کشور ما نیز قانون معینی درباره لزوم رعایت استانداردهای ایمنی در تمام ساختمان‌هایی که بیش از 25 نفر از آن بهره‌برداری می‌کنند تصویب شده‌است که براساس این قانون همه این ساختمان‌ها ملزم به رعایت استانداردهای بین‌المللی ICS هستند.

واقعیت‌هایی درباره لغو تحریم تسلیحاتی

واقعیت‌هایی درباره لغو تحریم تسلیحاتی

تحریم تسلیحاتی ایران همواره از ابتدای انقلاب از سوی آمریکا به‌صورت تحریم اولیه وجود داشته است، اما از سال 2007 این کشور تلاش کرد تا از طریق تحریم‌های سازمان ملل این تحریم‌ها را همه‌جانبه کند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر