jamejamclick
کلیک عمومی کد خبر: ۹۵۴۳۳۷ ۱۷ مهر ۱۳۹۵  |  ۱۲:۰۷

ماجرای آتش‌سوزی Galaxy Note 7 سامسونگ تمامی ندارد و این بار گزارش‌های رسیده نشان می‌دهد گوشی هوشمند مذکور در یکی از پروازهای آمریکا دچار حریق شده است.

نوت7 ایمن شده سامسونگ در هواپیما آتش گرفت

به گزارش جام جم آنلاین از آی‌تی رسان ، رسانه‌های محلی گزارش دادند یک دستگاه گوشی هوشمند Galaxy Note 7 سامسونگ در خطوط هوایی Southwest Airlines آمریکا دچار آتش‌سوزی شد.

با اعلام این خبر سامسونگ پرونده جدیدی را تشکیل داد و به کمک کارشناسان امنیتی آمریکا تحقیقات خود را آغاز کرد تا علت این آتش‌سوزی مشخص شود. البته آتش گرفتن این گوشی هوشمند چندان هم دور از ذهن به نظر نمی‌رسد. ولی نکته مهم اینجاست که روی جعبه این گوشی هوشمند برچسب ایمنی زده شده بود تا نشان داده شود که این دستگاه پس از بازگشت به کارخانه، بدون هر گونه مشکل عرضه شده است.

گوشی‌های ایمن شده Note 7 یک مربع مشکی را روی جعبه خود شامل می‌شوند و اگر شماره سریال IMEI آن را روی سایت اینترنتی سامسونگ وارد کنید، به شما اعلام می‌کند که گوشی Galaxy Note 7 با این جعبه کاملا ایمن شده است و هیچ مشکل آتش‌سوزی برای آن به وجود نمی‌آید.

ولی نکته مهم اینجاست که گوشی هوشمند مذکور هم آتش گرفت و سامسونگ این بار دچار مشکل جدید شد تا در مورد Note 7 ایمن شده هم نگران باشد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
خبرهای مرتبط

یادداشت

بیشتر
سوء استفاده مکرون از مفهوم آزادی

سوء استفاده مکرون از مفهوم آزادی

اگر بخواهیم با منطق رئیس‌جمهور فرانسه به اتفاقات اخیر نگاه کنیم باید آن را به آزادی هتک حرمت مقدسات ادیان دیگر تعبیر کنیم البته باید در نظر داشته باشیم این هتک حرمت نمی‌تواند یکطرفه باشد، چرا که اگر مکرون توهین به اسلام را مصداق آزادی بیان معرفی کند باید اقدامات متقابل مسلمانان را نیز از مصادیق آزادی بیان بداند.

نشانه‌های قوه قضاییه فعال

نشانه‌های قوه قضاییه فعال

نکاتی در مورد دستورالعمل نحوه مقابله با ترک وظایف قانونی مدیران و کارمندان وجود دارد که باید به آن پرداخت‌.

انتظاری آگاهانه برای عهدی عاشقانه

انتظاری آگاهانه برای عهدی عاشقانه

در عرف روزنامه‌نگاری، برخی مطالب وابسته به زمان است و اگر انتشارشان کمی با تاخیر انجام شود، مطلب با اهمیتی محسوب نمی‌شود و از صفحه در می‌آید، اما گاهی باید برخی نکات را با کمی تاخیر بیان کرد، درست مانند همین مطلب.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر