jamejamonline
اقتصادی عمومی کد خبر: ۹۱۲۳۵۴   ۲۲ خرداد ۱۳۹۵  |  ۱۱:۵۸

رییس کانون جایگاهداران سوخت کشور در گفتگو با جام جم آنلاین:

جایگاه بنزینی تعطیل نشده است

رییس کانون جایگاهداران سوخت کشور تعطیلی برخی از جایگاههای بنزین تهران را به دلیل شکایت مردمی ازتخلفات و کم فروشی تکذیب کرد .

جایگاه بنزینی تعطیل نشده است

ناصر رییسی فر درگفت و گو با خبرنگار جام جم آنلاین اظهار کرد هیج جایگاهی در تهران تعطیل نشده است و جایگاههایی که توسط پیمانکاران اداره می شوند نیزبه فعالیت خود ادامه می دهند.

وی با اشاره به اینکه از سه هزارو 400 جایگاهی که در کشور وجود دارد 180 جایگاه متعلق به شرکت نفت است گفت : باقی جایگاهها متعلق به بخش خصوصی است و از این 180 جایگاه تعداد 30 جایگاه درتهران فعال هستند.

به گفته رییسی فر 30 جایگاهی که در تهران است حدود 16 جایگاه از سوی شرکت نفت برای اداره به پیمانکار سپرده شده است اما مالکیت و نظارت براین جایگاهها بر عهده شرکت نفت است .

وی با بیان اینکه کانون جایگاه داران متولی جایگاههای بخش خصوصی است اظهار کرد : تا زمانیکه پیمانکاران تحت قرارداد شرکت نفت هستند،تحت پوشش ما قرار می گیرند . ما برای کسانی که جایگاه دار هستند پروانه های بلند مدت و کارت عضویت بلندمدت صادر می کنیم و برای پیمانکاران اگر به ما مراجعه کنند و تمایل داشته باشند تحت پوشش کانون قرار گیرند معادل مدت زمان قراردادشان باشرکت نفت آنها را تحت پوشش می گیریم .

این در حالی است که پیشتر اخباری مبنی بر تعطیلی برخی جایگاه ها در تهران و فسخ قرارداد پیمانکار مربوطه به دلیل شکایات مردمی منتشر شده بود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پایان احتکار مسکن؟

پایان احتکار مسکن؟

نخستین مصوبه مجلس یازدهم که به‌طور مستقیم به مطالبات مردم اختصاص داشت، مربوط به مالیات بر خانه‌ های خالی (احتکار مسکن) و اصلاح قانون مالیات‌ ها در این زمینه بود.

چرا هزینه نقل‌وانتقال خودرو در دفاتر اسناد رسمی گران است؟

چرا هزینه نقل‌وانتقال خودرو در دفاتر اسناد رسمی گران است؟

موضوع هزینه سند نقل‌ و انتقال خودرو در دفاتر اسناد رسمی یکی از گلایه‌های مهم مردم در سال‌های گذشته بوده است؛ این موضوع در حالی است که با میانداری مقامات پلیس راهور، افکار عمومی شناسنامه خودرو (برگ‌ سبز) صادره از سوی نیروی انتظامی را به عنوان سند خودرو کافی می‌دانند و از این نظر معتقدند هزینه دریافتی در دفاتر اسناد رسمی بابت ثبت رسمی نقل‌وانتقال خودرو، گران و بار مضاعفی بر دوش مردم به حساب می‌آید.

چرا دیپلماسی اقتصادی را باید جدی گرفت؟

چرا دیپلماسی اقتصادی را باید جدی گرفت؟

چندی پیـش محمدباقر قالیباف، رئیس مجلس در جریان حضور وزیرخارجه در صحن مجلس و پس از قانع نشدن نمایندگان از پاسخ‌های وزیرخارجه، در جملاتی به بیان ضرورت احیای دپیلماسی اقتصادی در این وزارتخانه کلیدی پرداخت و عنوان کرد: باید نام وزارت خارجه را تغییر دهیم و اگر نیاز است این کار را هم دنبال کنیم و نام آن را به وزارت خارجه و تجارت امور بین‌الملل تبدیل کنیم.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر