jamejamclick
کلیک گجت های همراه کد خبر: ۸۹۸۷۲۲   ۰۶ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۱۱:۳۰

به لطف پاوربانک‌ها می‌توان گفت مشکل کمبود شارژ گوشی‌ها تا حدود زیادی حل شده است، اما استفاده از چنین محصولاتی محدودیت‌هایی دارد که با وجود قابل حمل بودنشان کار را برای کاربر سخت می‌کند. برای همین THINO می‌تواند یک راه‌حل ساده برای کسانی باشد که هنوز با پاوربانک‌های معمول کنار نیامده‌اند.

شارژ فوق سریع با فناوری جدید

به گزارش جام جم کلیک ، این وسیله کوچک هزار میلی‌آمپر ساعتی با استفاده از فناوری USB C سرعت دریافت و انتقال شارژ را به سه برابر رسانده و بدون نیاز به هیچ کابل اضافه‌ای می‌تواند گوشی‌های مختلف را شارژ کند.

این دستگاه فقط یک ورودی دارد که با توجه به IC مخصوصی که در آن جای داده شده می‌تواند تشخیص دهد که در حال حاضر زمان دریافت و انتقال شارژ است. THINO می‌تواند پنج ساعت شارژ گوشی را در ۱۵ دقیقه تامین کند. همچنین خود این دستگاه نیز در زمانی کمتر از ۱۵ دقیقه به شارژ کامل می‌رسد.

منبع: ضمیمه کلیک

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چالش ایجاد شغل برای نخبگان

چالش ایجاد شغل برای نخبگان

مسائل مربوط به نخبگان از سال‌ها قبل مورد توجه من بود، به طوری که از سال ۱۳۸۰ به صورت جدی وارد این بحث شدم و دغدغه‌هایم را پیگیری کردم. علت اصلی‌اش هم این بود که در نمایشگاهی مطلع شدم از۱۵۰ دانش‌آموز المپیادی کشور، حدود ۹۰ نفرشان به خارج کشور مهاجرت کرده‌اند. این موضوع باعث شد تا من نظریه مهاجرت ژن‌ها را مطرح کنم و در مقاله‌ای به آن بپردازم.

اجلاس عشق‌ آباد، بازتعریف ماموریت اکو

اجلاس عشق‌ آباد، بازتعریف ماموریت اکو

دومین سفر خارجی رئیس‌جمهور همچون نخستین سفر برای حضور در اجلاسی بین‌المللی است که در یکی از کشورهای آسیای میانه برگزار می‌شود؛ اجلاس سران سازمان اکو در عشق‌آباد ترکمنستان.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها