jamejamonline
فرهنگی سینما و تئاتر کد خبر: ۸۹۴۹۹۰ ۲۵ فروردين ۱۳۹۵  |  ۰۶:۱۵

ملیسا مک کارتی کمدین مطرح سینما، قرارداد بازی در فیلم کمدی تازه ای به نام «زندگی جشن» را امضا کرد. او یکی از تهیه کنندگان فیلم هم خواهد بود.

مک کارتی «زندگی جشن» را روایت می کند

به گزارش جام جم آنلاین ، بن فالکون همسر مک کارتی فیلم نامه این کمدی پرجنب و جوش را براساس طرحی از خود بازیگر می نویسد.

شرکت مستقل فیلم سازی نیولاین امر تولید «زندگی جشن» را به عهده دارد و آن را با هزینه ای 40 تا 50 میلیون دلاری جلوی دوربین خواهد برد.

این شرکت فیلم سازی در سال 2014 هم کمدی خانوادگی و بزن و بکوب «تامی» را با همکاری مک کارتی و فالکون تهیه کرده بود. این فیلم با استقبال تماشاگران روبرو شد.

به نوشته اسکرین اینترنشنال، خط اصلی داستان «زندگی جشن» هنوز اعلام نشده است. اما نزدیکان بازیگر می گویند این داستان شباهت هایی با فیلم دهه هشتاد میلادی «بازگشت به مدرسه» دارد.

مک کارتی هم اکنون کمدی اکشن «شکارکنندگان ارواح» را آماده نمایش دارد. نسخه تازه و احیا شده این مجموعه فیلم موفق دهه هشتادی، اواسط ماه ژولای اکران عمومی می شود.

این بازیگر طی هفته ای که گذشت کمدی خانوادگی و اجتماعی «رئیس» را روانه پرده سینماها کرد که با فروشی بالای 27 میلیون دلار، صدرنشین جدول هفتگی گیشه نمایش سینماهای آمریکای شمالی شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

یکی از سیاست‌های مهم مدیریتی سال‌های اخیر سازمان صدا و سیما، اهتمام ویژه به رشد، تربیت و به‌کارگیری ظرفیت عظیم نیروهای جوان و پرنشاط انقلابی در سطوح مختلف رسانه ملی است.

صد حیف ...

صد حیف ...

هر قدر به روزهای پایانی نزدیک‌تر شدیم، دلهره‌ای محکم‌تر وجودم را چنگ زد. شبیه کودکی بودم که به اضطراب جدایی دچار شده، شبیه کسی که همه عزمش را جزم کرده برای مهاجرت، اما نگاه منتظری در سالن ترانزیت فرودگاه ته دلش را خالی می‌کند ... شبیهِ شبیه هیچ کس ...

وداع با ماه عزیز

وداع با ماه عزیز

ماه مبارک رمضان که تمام می شود به خاطر ویژگی‌هایش با آن «خداحافظی» می‌کنیم. هرکسی که در این ماه مبارک با شرایطی روزه گرفته که در رساله‌های عملیه آمده، ان‌شاءا... از همگان قبول است، زیرا خداوند اساس شریعت را بر سهل بودن نهاده است.

گفتگو

بیشتر
بازیگری نمی‌ایستد

گفت‌گو با پرستو گلستانی به مناسبت تولدش و همه خاطراتی که این سال‌ها برای ما ساخته است

بازیگری نمی‌ایستد

پیشنهاد سردبیر بیشتر
افطاری‌ ها

ماه رمضان امسال چه سریال‌هایی روی آنتن شبکه‌های مختلف سیما خواهند رفت؟

افطاری‌ ها

پیشخوان بیشتر