jamejamclick
کلیک عمومی کد خبر: ۸۶۸۹۷۰ ۱۲ دی ۱۳۹۴  |  ۱۱:۳۳

گنجاندن عادت‌های خوب از نوشیدن روزی هشت لیوان آب تا انجام ورزش روزانه به آسانی امکان‌پذیر نیست.

با این ربات فراموشی معنی ندارد

اگرچه بهره‌گیری از یک برنامه نرم‌افزاری برای یادآوری این برنامه می‌تواند کارآمد باشد، اما شاید ربات Moti یا بهتر بگوییم این اسباب‌بازی کوچک گزینه بهتری محسوب شود.

با فشار دادن کلیدی که روی نمایشگر این ربات تعبیه شده، هر فعالیتی که مورد نظرتان باشد به‌عنوان یک عادت در فهرست کارهای روزانه مورد نظر شما ثبت می‌شود و به ‌این ‌ترتیب از طریق یک برنامه نرم‌افزاری انجام این فعالیت‌های روزانه به شما یادآوری می‌شود.

روشن و خاموش شدن چراغ نمایشگر این ربات و همچنین پیام‌های صوتی، برنامه‌های روزانه را به شما یادآوری می‌کند و بر این اساس هیچ راهی برای طفره رفتن از انجام این کارها وجود ندارد؛ مگر این‌که بخواهید عمدا از انجام کاری سر باز زنید.

ضمیمه کلیک

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

پنجم آذر، یادآور نام بسیج و خاطره عزیزترین نهاد و بزرگ‌ترین مردان تاریخ ماست. نهادی که به تعبیر امام راحل تشکیل آن «یقینا از برکات و الطاف جلیه خداوند تعالی بود» و «شجره طیبه و درخت تناور و پرثمری است که شکوفه‌های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق می‌دهد.

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

تدبیر و توکل در تحریم

تدبیر و توکل در تحریم

«دوستانت را نزدیک خودت نگه دار و دشمنانت را نزدیک‌تر»، با این‌که این عبارت را منسوب به چرچیل می‌دانند، ولی خلفای عباسی بیش از هزار سال پیش آن را زندگی کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر