jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۸۴۰۱۵۹   ۰۷ مهر ۱۳۹۴  |  ۰۸:۰۵

چند ماهی می شود که مسئله مهاجرت از خاورمیانه و آفریقا به اروپا تبدیل به یکی از بحران های اصلی جهان شده و هر از چند گاهی خبرهای دردناکی درباره پناهجویان به گوش می رسد که مطمئنا غم انگیزترین مورد ماجرایی بود که برای «ایلان کردی» کودک سه ساله سوری و بردار و مادر وی رخ داد.

هر جا تونستی بخواب + عکس

به گزارش جام جم آنلاین، وضعیت پناهجویان در مرزهای اروپا به دلیل سیاست های ویژه سردمداران کشورهای غربی بسیار رقت انگیز است و در این میان آنچه به نظر می رسد توجه چندانی به آن نمی شود وضعیت کودکانی است که به همراه خانواده های خود روانه اروپا می شوند.

در همین رابطه روزنامه دیلی میل اقدام به انتشار مجموعه عکس هایی کرده که سوژه اصلی آن نحوه خوابیدن کودکان پناهجو در شرایط مختلف است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
روسیاهی به سازمان ملل ماند

روسیاهی به سازمان ملل ماند

طی روزهای اخیر، اخبار امیدوارکننده‌ای از یمن به گوش می‌رسد. رزمندگان مقاومت یمن نه‌تنها در استان استراتژیک و تعیین‌کننده مارب، بلکه در الحدیده و دیگر نقاط این کشور نیز در حال رقم زدن پیروزی تاریخی و بزرگی هستند و فراتر از آن، خرید تسلیحات آمریکایی از سوی ریاض، نه‌تنها موازنه نبرد را به سود ائتلاف متجاوز سعودی تغییر نداده، بلکه بر شدت و ضریب آسیب‌پذیری عربستان در صحنه جنگ نامنظم با یمنی‌ها افزوده است.

تغییر قواعد نبرد

تغییر قواعد نبرد

کاخ‌ سفید و بسیاری از استراتژیست‌های مطرح دو حزب سنتی آمریکا، تمرکز ویژه‌ای روی کلیدواژه جنگ ترکیبی کرده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها