jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۸۳۳۱۸۴   ۱۶ شهريور ۱۳۹۴  |  ۰۹:۴۱

مردی که در جریان اختلاف خانوادگی با پسر 25 ساله‌ای برای کشتن وی آدمکش اجیر کرده و او را به قتل رسانده بود، همراه همدستش دستگیر شد.

مرد انتقامجو قاتل اجیر کرد

به گزارش جام‌جم، روز‌های پایانی هفته گذشته فردی با مرکز فوریت‌های پلیسی 110 شهرستان بابل تماس گرفت و خبر داد مرد 25 ساله بر اثر شلیک گلوله زخمی شده و در حاشیه جاده قائمشهر به بابل افتاده است. ماموران با اعزام به محل حادثه، فرد زخمی به نام حسن را به بیمارستان منتقل کردند، اما او روز بعد تسلیم مرگ شد.

تحقیقات پلیس جنایی برای دستگیری عامل یا عاملان این جنایت ادامه داشت تا این‌که با گذشت پنج روز از مرگ مرد جوان، ماموران با توجه به سرنخ‌هایی متوجه شدند فردی به نام مهدی در این جنایت نقش داشته است بنابراین وی تحت تعقیب پلیس قرار گرفت تا این‌که دو روز پیش دستگیر و در بازرسی از خانه وی سلاحی نیز کشف شد. متهم با انتقال به پلیس آگاهی در بازجویی اعتراف کرد فردی به نام محمد که با مقتول اختلاف خانوادگی داشته، او را اجیر کرده بود تا مرد جوان را به قتل برساند.

سرهنگ سیدمحسن جعفری فرمانده انتظامی شهرستان بابل در این باره گفت: در ادامه محمد هم دستگیر شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر