jamejamclick
کلیک گجت های همراه کد خبر: ۸۱۷۸۶۳   ۲۷ تير ۱۳۹۴  |  ۱۰:۱۶

پاوربانک BattStation Optimus با ظرفیت 20400 میلی آمپر ادعا می کند که می تواند گوشی شما را هشت بار شارژ کند.

با این پاوربانک 8 بار گوشی را شارژ کنید!

تصور کنید به مدت یک هفته به یک سفر طبیعت گردی رفته و بعید است بتوانید به اتصال برق برای شارژ گوشی یا دیگر وسایل الکترونیکی همراهتان دسترسی داشته باشید.

در این حالت قطعاً همراه داشتن یک پاوربانک ضروری خواهد بود،اما اکثر پاوربانک های موجود تنها دفعاتی اندک می توانند گوشی شما را شارژ کرده و در روز های آینده ممکن است باز هم دچار مشکلاتی شوید.ما امروز پاور بانکی به شما معرفی می کنیم که می تواند از پس هشت بار شارژ به خوبی بر آید.

قابلیت مهم این دستگاه این است که کاربر می تواند دو گوشی را به طور همزمان شار‍ژ کند و این عملکرد سرعت شارژ این دو گوشی را پایین نمی آورد.

وجود خروجی 2,1 میلی آمپر برای دارندگان تبلت ها می تواند مناسب باشد تا بتوانند در کمترین زمان ممکن باتری حجیم تبلت را شارژ نمایند.

قطعا وجود یک پاوربانک حجیم و قدرتمند بسیار لذت بخش است،اما این نکته را نیز به یاد داشته باشید که برای شارژ کامل این باتری با شارژر های معمولی باید زمان زیادتری را سپری کنید.

به همین خاطر جای یک شارژر قدرتمند برای شارژ سریعتر Battstation Optimus خالی به نظر می رسد.(باشگاه خبرنگاران)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چالش ایجاد شغل برای نخبگان

چالش ایجاد شغل برای نخبگان

مسائل مربوط به نخبگان از سال‌ها قبل مورد توجه من بود، به طوری که از سال ۱۳۸۰ به صورت جدی وارد این بحث شدم و دغدغه‌هایم را پیگیری کردم. علت اصلی‌اش هم این بود که در نمایشگاهی مطلع شدم از۱۵۰ دانش‌آموز المپیادی کشور، حدود ۹۰ نفرشان به خارج کشور مهاجرت کرده‌اند. این موضوع باعث شد تا من نظریه مهاجرت ژن‌ها را مطرح کنم و در مقاله‌ای به آن بپردازم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها