jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۸۱۶۸۱۸ ۲۳ تير ۱۳۹۴  |  ۰۰:۰۱

پخش سریال‌های قهرمان و آن‌شرلی بزودی از شبکه نمایش آغاز می‌شود.

به گزارش روابط عمومی معاونت سیما، سریال قهرمان محصول سال 2008 کره را کیم یئونگ جو در 24 قسمت کارگردانی کرده است. این سریال از روز پنجشنبه به مخاطبان شبکه نمایش ارائه می‌شود.پخش مجموعه آن‌شرلی هم از شنبه 27 تیر ساعت 22 از شبکه نمایش شروع می‌شود.آن‌شرلی داستان دخترکی یتیم با موهای قرمز، حساس، با تخیلی بی‌حد و مرز و مهربان است. آن که در یتیم خانه زندگی می‌کند، توسط خانواده کاتبرت به فرزندخواندگی گرفته می‌شود و قدم در زندگی تازه‌ای می‌گذارد. مجموعه آن‌شرلی در سال 1985 توسط کوین سالیوان کارگردانی شد و مگان فالوز در نقش آن‌شرلی ظاهر شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

یکی از سیاست‌های مهم مدیریتی سال‌های اخیر سازمان صدا و سیما، اهتمام ویژه به رشد، تربیت و به‌کارگیری ظرفیت عظیم نیروهای جوان و پرنشاط انقلابی در سطوح مختلف رسانه ملی است.

نقش قدرت بازدارندگی ایران

نقش قدرت بازدارندگی ایران

چند ماه قبل اقدام جمهوری اسلامی ایران در توقیف کشتی انگلیسی پس از توقیف محموله نفتی ایران در جبل الطارق، آن‌هم در حالی که ناوهای نظامی آمریکا و انگلیس در منطقه بودند به دشمن ثابت کرد در قبال مداخلات آنها منفعل نخواهیم بود و قاطعانه در مقابلشان خواهیم ایستاد، این درسی است که آمریکا نیز از آن عبرت گرفته است.

صد حیف ...

صد حیف ...

هر قدر به روزهای پایانی نزدیک‌تر شدیم، دلهره‌ای محکم‌تر وجودم را چنگ زد. شبیه کودکی بودم که به اضطراب جدایی دچار شده، شبیه کسی که همه عزمش را جزم کرده برای مهاجرت، اما نگاه منتظری در سالن ترانزیت فرودگاه ته دلش را خالی می‌کند ... شبیهِ شبیه هیچ کس ...

عملیات عجیب

عملیات عجیب

خاطره ای که من نقل می کنم از یکی از دوستان ما به نام امیر سرتیپ ایرج عصاره است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر