jamejamclick
کلیک گجت های همراه کد خبر: ۸۱۵۵۰۱ ۱۸ تير ۱۳۹۴  |  ۱۵:۳۲

گاهی ممکن است هنگام برقراری تماس‌های صوتی با تلفن همراهتان صدای مخاطب ضعیف باشد و نتوانید متوجه حرف‌های ایشان بشوید.

صدای اسپیکر را در مکالمات موبایلی افزایش دهید

ساده‌ترین روش برای رفع این مشکل افزایش صدای اسپیکر (بلندگو) تلفن همراه است، اما بسیاری از کاربران با جستجوی چندین ساعته در تنظیمات تلفن همراه نیز نمی‌توانند گزینه‌ای برای این افزایش صدا را کشف کنند.

شما چطور؟ تا به‌حال با این مشکل بسیار ساده مواجه شده‌اید؟ آیا می‌دانید افزایش صدای اسپیکر تلفن همراه در هنگام مکالمه یکی از ساده‌ترین و ابتدایی‌ترین کارها به شمار می‌رود؟

ممکن است بسیاری از شما خواسته یا ناخواسته این کار را انجام داده باشید چرا که برای انجام آن کافی است در حین مکالمه از کلیدهای کناری دستگاه که به عنوان مثال برای افزایش یا کاهش صدا هنگام پخش موزیک کاربرد دارد، کمک بگیرید.

این کلیدها هنگامی که شما در حال مکالمه با تلفن همراه باشید عملکرد افزایش یا کاهش صدای اسپیکر هنگام مکالمه را به خود اختصاص می‌دهد و تنها در این شرایط و با استفاده از این کلیدها می‌توانید صدا را افزایش دهید.

توجه داشته باشید در سیستم‌‌های عامل‌ مختلف مانند اندروید، آی.او.اس و ویندوزفون، تنظیمات مربوط به بخش صدا فقط مختص صدای زنگ، هشدار و پیام‌های اطلاع‌رسانی بوده و استفاده از قابلیت فوق فقط در زمان مکالمه امکان‌پذیر است.

همچنین در صورتی‌که صدای اسپیکر را در بیشترین حالت ممکن قرار داده‌اید، اما باز هم قصد دارید بلندی صدای پخش‌شده از اسپیکر افزایش یابد، می‌توانید از نرم‌افزارهای افزایش‌دهنده صدا با نام‌هایی مشابه Volume Booster کمک بگیرید.

با جستجوی نام این نرم‌افزارها در مارکت‌های اختصاصی سیستم‌عامل دستگاه خود براحتی می‌توانید نمونه‌ای از آنها را دانلود و استفاده کنید.

کلیک (ضمیمه یکشنبه روزنامه جام جم)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
اسلام، ضامن حقوق و آزادی زنان

اسلام، ضامن حقوق و آزادی زنان

دین اسلام، حقوقی را برای انسان قرار داده است که در این خصوص تفاوتی میان زن و مرد به عنوان دو فرد وجود ندارد و حقوق مشترک زنان و مردان در جامعه اسلامی تلقی می‌شود.

حزب ا... تسلیم پذیر نیست

حزب ا... تسلیم پذیر نیست

این روزها هجمه‌های همه جانبه‌ای از سوی آمریکا، برخی کشورهای اروپایی و رژیم صهیونیستی به محور مقاومت و حزب ا... لبنان وارد می‌شود.

تعامل کارساز قوا

تعامل کارساز قوا

قوه مجریه، قضاییه و مقننه، سه بازوی کارآمدی نظام در پاسخگویی به مطالبات حقیقی مردم و اجرای سیاست‌های ابلاغی از سوی رهبر انقلاب‌ هستند و همگرایی سه‌ قوه در اجرای این سیاست‌ها الزامی است.

محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

اتفاقی تلخ که برای مرحوم خانم آسیه پناهی افتاد بار دیگر ذهن‌ها را متوجه این موضوع کرد که باید برای محرومان و مستضعفان جامعه که قدرت خرید مسکن ندارند و به کپرنشینی و حاشیه‌نشینی روی آورده‌اند، فکری اساسی کرد.

گفتگو

بیشتر
بازیگری نمی‌ایستد

گفت‌گو با پرستو گلستانی به مناسبت تولدش و همه خاطراتی که این سال‌ها برای ما ساخته است

بازیگری نمی‌ایستد

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر