jamejamclick
کلیک ابزارهای هوشمند کد خبر: ۸۰۷۵۲۴   ۲۳ خرداد ۱۳۹۴  |  ۲۰:۵۲

در نسخه واقعیت مجازی پارک ژوراسیک می‌توانید در این دنیای مخوف زندگی کنید

شما هم می‌توانید دایناسور خانگی داشته باشید

با توجه به تب اکران نسخه جدیدی از سری فیلم‌های پارک ژوراسیک، شاهد عرضه نسخه واقعیت مجازی ساخته شده براساس این دنیا هستیم که در آن حتی می‌توانید این موجودات را سرپرستی کرده و دایناسور خانگی دست‌آموز خود را داشته باشید.

شما هم می‌توانید دایناسور خانگی داشته باشید

جام جم کلیک: بیش از 20 سال پیش بود که برای نخستین بار کارگردان بزرگ هالیوودی، استیون اسپیلبرگ برای ساخت یک فیلم بزرگ از روی داستان علمی تخیلی ویژه‌ای از دانشمند برجسته، مایکل کرایتون دست زد. این فیلم که پارک ژوراسیک نام داشت، موجب شد تا همگان با دایناسورها و دنیای آن‌ها آشنا شوند و در طول زمان شاهد عرضه نسخه‌های متفاوتی از این سری بودیم که به تازگی نسخه جدید این سری با نام دنیای ژوراسیک به پرده‌های سینما راه یافته است.

این فیلم موجب شده است تا دوباره تب دایناسورها در میان مردم به راه بیفتد و در این میان و با توجه به پیشرفت فناوری می‌توان به صورت تقریبا واقعی در این دنیا رفت و آمد کرد. نسخه واقعیت مجازی ساخته شده از دنیای ژوراسیک، می‌تواند انگیزه بسیار بزرگی باشد تا هرکسی به فکر خرید یک عینک واقعیت مجازی بیفتد.

این نرم‌افزار با دو نمونه از مهم‌ترین عینک‌های واقعیت مجازی همخوانی دارد و می‌توان آن را در هنگام خرید عینک واقعیت مجازی سامسونگ در اختیار گرفته و یا از طریق بازار Oculus، به صورت رایگان برای عینک اوکولوس ریفت دانلود نمود.

در این نرم‌افزار می‌توانید در پارک ژوراسیک قدم بزنید، با موجودات مختلف این پارک که البته همگی دایناسور هستند، تعامل داشته باشید و البته در صورت دیدن گونه‌ها گوشتخوار، ترس واقعی از حضور یک شکارچی ماقبل تاریخ را حس کرده و حتی از دست آن‌ها فرار کنید. یکی از نکات جذاب این نرم‌افزار این است که می‌توانید به کمک آن سعی در دوست شدن با دایناسورهای اهلی داشته و حتی آن‌ها را مانند حیوانات خانگی خود تربیت کنید.

احمد محمدحسینی
جام جم کلیک

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تولید قدرت برای چانه‌ زنی سیاسی

تولید قدرت برای چانه‌ زنی سیاسی

انتظار و ایده‌آل ایران این است که آمریکا و غرب براساس چارچوب‌ها و قواعد بین‌المللی به تعهدات خود در قبال ایران و توافق برجام عمل کنند.

محدودیت و معذوریت

محدودیت و معذوریت

۴۰۵نفر از هموطنان‌مان دیروز قربانی کرونا شدند. این در حالی است که از شنبه هفته گذشته با افزایش آمار ابتلا و مرگ‌ومیر ناشی از بیماری کرونا، ‌ستاد ملی مبارزه با بیماری کرونا محدودیت‌ های کرونایی را با توجه به رنگ‌ بندی شهرها در نظر گرفت و اعمال کرده است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر