jamejamclick
کلیک ابزارهای هوشمند کد خبر: ۸۰۳۸۹۴ ۱۱ خرداد ۱۳۹۴  |  ۱۶:۰۳

نرم‌افزاری برای کنترل خودروهای ولوو با ساعت هوشمند

ماشین خود را با ساعت هوشمند کنترل کنید

شرکت خودروسازی ولوو با عرضه نسخه جدیدی از نرم‌افزار کنترل خودروی خود بر روی ساعت‌های هوشمند، امکانات بسیار مناسبی را به کاربران هدیه خواهد کرد.

ماشین خود را با ساعت هوشمند کنترل کنید

جام جم کلیک: شاید نام ولوو در میان خودروهای لوکس جایی نداشته باشد ولی این امر موجب نشده است که مسئولان این شرکت خودروسازی به فکر ارائه امکانات جانبی لوکس برای کاربران ماشین‌های خود نباشند. شرکت ولوو به زودی نرم‌افزار ویژه کنترل خودروهای خود با کمک ساعت هوشمند را روانه بازار مصرف خواهد کرد.

این نرم‌افزار به کاربران اجازه خواهد داد تا بتوانند از راه دور و تنها با کمک ساعت هوشمند خود، خودرو را روشن و خاموش کرده، سیستم تهویه مطبوع آن را فعال یا غیر فعال کنند و یا قفل مرکزی ماشین را به کار انداخته و یا بازنمایند. همچنین با کمک این نرم‌افزار که On Call app نام دارد، می‌توان میزان سوخت موجود در باک را مشاهده کرده و حتی میزان مصرف خودرو در مسافت‌های طی شده را نیز محاسبه و دریافت کرد.

یکی از مزایای مفید دیگر این نرم‌افزار نیز مربوط به اتصال به اپراتور ویژه شرکت ولوو است تا برای نمونه در شرایطی که برای یافتن خودروی خود در حجم انبوه خودروهای پارک شده در یک پارکینگ مشکل دارید، بتوانید به سادگی از طریق سامانه جی‌پی‌اس و با راهنمایی اپراتور ولوو، ماشین خود را بیابید.

این نرم‌افزار همچنین در شرایطی که ایربگ‌های ماشین به کار بیفتند، به‌صورت خودکار با اپراتورهای ولوو تماس برقرار کرده و موقعیت مکانی شما را به آن‌ها ارسال خواهند کرد تا به سرعت برای ارسال نیروهای امدادی به سوی خودروی شما اقدام شود.

این نرم‌افزار بر روی همراه‌های اندرویدی عرضه خواهد شد و در پایان ماه جاری میلادی شاهد ورود آن به بازارهای نرم‌افزاری خواهیم بود.

احمد محمدحسینی
جام جم کلیک

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر

مهارت تحکیم بنیان خانواده پس از فرزندآوری

ازدواج پیش از داشتن فرزند، قراردادی است برای آماده ساختن آسایش جسمانی و روانی متقابل، ولی پس از بچه دار شدن معنی حقیقی خود را به دست می آورد. خانواده همیشه در بین تمامی جوامع بشری به عنوان اساسی‌ترین نهاد اجتماعی، منشاء فرهنگ‌ها، تمدن ها و تاریخ بشر بوده است. توجه به خانواده و حمایت و هدایت آن به جایگاه واقعی و متعالی‌ خود، همواره سبب اصلاح خانواده انسانی و غفلت از آن موجب دور شدن بشر از حیات حقیقی و سقوط به ورطه هلاکت و ضلالت بوده است. 

سختی‌های موج سوم کرونا

سختی‌های موج سوم کرونا

چند روزی است اوضاع بیمارستان مسیح‌دانشوری به‌عنوان یکی از مهم‌ترین بیمارستان‌های مرجع کرونا در ایران نگران‌کننده شده و روزانه حدود 200بیمار به اورژانس کرونای این بیمارستان مراجعه می‌کنند.

راهکار های کسب مهارت همسرداری قبل از ازدواج

راهکار های کسب مهارت همسرداری قبل از ازدواج

نظام خانواده یک نهاد اساسی و محوری در جامعه است و به عنوان هسته اولیه برای سایر نهادهای اجتماعی به شمار می رود. همانطور که نظام های بزرگ اجتماعی، قوانین و حقوق خاص خودشان را در ارتباط با اداره و استحکام و رشد و بالندگی دارند لذا جهت تحکیم بنیان خانواده باید خانواده ها را آموزش داد. بدین ترتیب با توجه به تاثیر مستقیم آموزش بر وضعیت زوجین، شناسایی و تعیین عللی که به بهبود روابط زناشویی منجر می شود، در پیشگیری از مشکلات آنان نقش موثری خواهد داشت.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر