jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۸۰۱۸۴۸   ۰۵ خرداد ۱۳۹۴  |  ۰۸:۵۱

متهم پس از جنایت توسط کارگران ساختمانی دستگیر شد

قتل‌ عام خانوادگی مرد‌ 2 زنه

مرد دو زنه در جنایتی هولناک همسر دومش و دو عضو خانواده او را با شلیک گلوله کشت. متهم در بازجویی، اختلاف خانوادگی را انگیزه این جنایت اعلام کرد.

قتل‌ عام خانوادگی مرد‌ 2 زنه

به گزارش جام‌جم، ساعت 10 و 30 دقیقه دیروز صدای شلیک چند گلوله، سکوت محله استرآبادی شهر گرگان را شکست. اهالی سراسیمه از خانه‌های خود خارج شده و مرد جوانی را دیدند که سلاحی در دست دارد.

مرد جوان سلاحش را به سمت اهالی گرفت و با تهدید از آنها خواست سد راهش نشوند. در این هنگام چند کارگر ساختمانی که شاهد این صحنه بودند، به سمت مرد مسلح حمله‌ور شده و با تهدید چوب او را خلع سلاح و دستگیر کردند.

آنها با زندانی کردن مرد مهاجم در اتاقک نگهبانی، موضوع را به پلیس اطلاع دادند. در ادامه تیمی از ماموران خود را به محل سرقت رسانده و تحقیقات در این زمینه را آغاز کردند.

تیم جنایی در مقابل خانه با پیکر غرق در خون دختر نوجوانی به نام کوثر روبه‌رو شدند که هدف گلوله قرار گرفته بود. ماموران سپس درخواست آمبولانس کرده و با بررسی ساختمان، مقابل آپارتمان طبقه اول لکه‌های خون مشاهده کردند. آنها پس از ورود به آپارتمان با جسد مرد 55 ساله‌ای به نام مسعود و دختر 33 ساله‌اش به نام زهرا روبه‌رو شدند.

در بررسی خانه نیز پوکه پنج گلوله کشف شد. دقایقی بعد امدادگران اورژانس وارد ساختمان شده و اجساد این دو نفر را که پدر و دختر بودند، به پزشکی قانونی و دختر نوجوان را به بیمارستان منتقل کردند. همچنین از متهم یک قبضه سلاح وینچستر همراه یک کیسه کوچک فشنگ کشف شد .

با گزارش وقوع این جنایت تلخ به بازپرس ویژه قتل دادسرای جنایی گرگان، تحقیقات پلیس برای رازگشایی از این حادثه تلخ آغاز شد.

ماموران ابتدا به تحقیق از همسایه‌ها پرداختند که مشخص شد متهم بازداشت شده همسر زهرا بود و از چندی پیش شاهد درگیری و اختلاف‌های خانوادگی میان آنها بوده‌اند.

در ادامه متهم به قتل بازجویی شد و در رابطه با راز این سه جنایت هولناک سکوت کرد. این در حالی بود که ساعاتی بعد از دستگیری متهم، به مسئولان بیمارستان گزارش رسید، کوثر به دلیل شدت خونریزی تسلیم مرگ شده است.

متهم همچنان در رابطه با انگیزه‌اش از وقوع این جنایت سکوت کرده و این در حالی است که شواهد نشان می‌دهد وی با همسرش اختلاف داشته و او و خانواده وی را پیش از این تهدید به مرگ کرده بود.

با توجه به حساسیت موضوع، کارآگاهان پلیس آگاهی به سرپرستی سرهنگ محمدرضا اکبری، رئیس پلیس آگاهی استان گلستان به بازجویی از متهم ادامه دادند که او عصر دیروز به این جنایت اعتراف کرد.

مرد 31 ساله در بازجویی‌ها گفت: زهرا همسر دوم من بود و حدود سه سال قبل با هم ازدواج کردیم. خانه‌ای به نام زهرا خریدم تا با دخترش در آسایش زندگی کنند. مدتی بود میان من و همسرم اختلاف‌هایی به وجود آمده بود. دیگر تحمل مشکلات پیش آمده را نداشتم. روز حادثه تصمیم به انتقام گرفتم و باسلاحی که در خانه داشتم به سمت خانه زهرا رفتم. وقتی وارد خانه شدم، پدرزنم مقابل در آمد که ابتدا به او شلیک کردم. زهرا با شنیدن صدای گلوله به سمت ما آمد که به طرف او هم شلیک کردم.

وی ادامه داد: کوثر با مشاهده این صحنه به سمت خیابان رفت تا از همسایه‌ها کمک بخواهد که او را هم مقابل در ساختمان با شلیک گلوله مجروح کردم. درصدد فرار بودم که توسط اهالی دستگیر شدم.

متهم با اعتراف به این جنایت خانوادگی، روانه بازداشتگاه پلیس شد. تحقیقات تکمیلی از وی ادامه دارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر