اسامی 7 ورزشکار دوپینگی اعلام شد

بسکتبالیست ها در صدر جدول دوپینگی ها!

جام جم ورزشی: شورای صدور رای ستاد ملی مبارزه با دوپینگ(نادو) هفت ورزشکار رشته های بسکتبال، شنا و والیبال را محروم کرد و یک فوتبالیست توبیخ کتبی شد. در میان دوپینگی ها بسکتبالیست ها یکه تاز هستند.
کد خبر: ۷۹۷۲۴۱
بسکتبالیست ها در صدر جدول دوپینگی ها!

بر اساس اعلام دکتر رامین طباطبایی قائم مقام دبیرکل نادو، پس از طی مراحل قانونی احکام ورزشکاران متخلف به این شرح اعلام شد:

1- پارسا ممینی(بسکتبال) به دلیل استفاده از ماده ممنوعه استانوزولول به مدت دو سال یعنی از 12 اسفند 93 لغایت 11 اسفند 95 از حضور در کلیه مسابقات و فعالیت های ورزشی محروم شد.

2- سعید محمدی(بسکتبال) به دلیل استفاده از ماده ممنوعه استانوزولول به مدت دو سال یعنی از 12 اسفند 93 لغایت 11 اسفند 95 از حضور در کلیه مسابقات و فعالیت های ورزشی محروم شد.

3- وحید اسلامی علی آبادی(بسکتبال) به دلیل استفاده از ماده ممنوعه استانوزولول به مدت دو سال یعنی از 25 فروردین 94 لغایت 24 فروردین 96 از حضور در کلیه مسابقات و فعالیت های ورزشی محروم شد.

4- محمدرضا مرادیان(بسکتبال) به دلیل استفاده از ماده ممنوعه استانوزولول به مدت دو سال یعنی از 25 فروردین 94 لغایت 24 فروردین 96 از حضور در کلیه مسابقات و فعالیت های ورزشی محروم شد.

5- مجید صالحی برزگر (بسکتبال) به دلیل استفاده از ماده ممنوعه هیدروکلروتیازید تریامترن به مدت شش ماه یعنی از 25 فروردین 94 لغایت 25 مهرماه94 از حضور در کلیه مسابقات و فعالیت های ورزشی محروم شد.

6- بهمن جهاندیده (والیبال) به دلیل استفاده از ماده ممنوعه دگزامتازون به مدت چهار ماه یعنی از 25 فروردین 94 لغایت 25 مرداد 94 از حضور در کلیه مسابقات و فعالیت های ورزشی محروم شد.

7- رهام پیروانی (شنا) به دلیل استفاده از ماده ممنوعه لتروزول به مدت دو سال یعنی از 12 اسفند 93 لغایت 11 اسفند 95 از حضور در کلیه مسابقات و فعالیت های ورزشی محروم شد.

8- فرشید نادری(فوتبال) به دلیل استفاده از ماده ممنوعه تریامسینولون به توبیخ کتبی و درج در پرونده محکوم شد.(ایسنا)

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها