jamejamclick
کلیک وب کد خبر: ۷۹۳۴۹۲   ۱۱ ارديبهشت ۱۳۹۴  |  ۱۱:۴۰

در کنفرانس Build مایکروسافت، این شرکت از لوگوی جدیدی برای مرورگر تازه وارد خود یعنی Edge رونمایی کرد. این مرورگر قبلا با نام اسپارتان شناخته می‌شد ولی ردموندی‌ها تلاش در استفاده از حرف E داشته و حالا لوگوی جدید را نیز با همین حرف آماده کرده‌اند و رنگ آن را نیز آبی در نظر گرفته‌اند.

لوگوی جدید مرورگر Edge مایکروسافت رونمایی شد

به گزارش جام جم کلیک: آیکون جدید مرورگر مورد بحث را می‌توانید در تصویر بالای همین مطلب مشاهده کنید. این همان لوگویی خواهد بود که امسال با عرضه نسخه نهایی ویندوز ۱۰، برای مرورگر Edge خواهید دید.

این لوگو جدید به نحوی شبیه به همان لوگوی کلاسیک e در اینترنت اکسپلورر است ولی به صورتی مدرن و زیبا تغییر کرده. این لوگو برای اکثر کاربران ویندوز تقریبا آشناست و خاطره استفاده از مرورگر قدیمی مایکروسافت را برای آنها زنده می‌کند. اما همانطور که می‌بینید، آنقدری تغییر داشته که همه متوجه شوند با مرورگری جدید روبرو خواهند شد.

مایکروسافت به مرورگز جدید Edge نیز اعتقاد بسیار زیادی دارد، به طوریکه کلا قید استفاده از نام Internet Explorer را زده. درحالیکه نام اینترنت اکسپلورر، یک نام شناخته شده و برندی قوی محسوب می‌شود، اما با این تغییر نام می‌توان دریافت که آن مرورگر دیگر منسوخ خواهد شد.

منبع: آی‌تی رسان

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

قطعنامه صادر می‌شد دلیلی برای ادامه برجام وجود نداشت

قطعنامه صادر می‌شد دلیلی برای ادامه برجام وجود نداشت

در مورد موضوع عقب‌نشینی غرب از صدور قطعنامه علیه جمهوری اسلامی می‌توان گفت نوعی عقلانیت بین اعضای شورای حکام یا حداقل حرکت به سمت عقلانیت از سوی آنها وجود دارد و در این ارتباط هشدار افراد عاقل در جامعه جهانی منجر شد آنها از صدور قطعنامه ضدایرانی خودداری کنند؛ چرا که در صورت صدور قطعنامه، دیگر دلیلی برای حضور جمهوری اسلامی در برجام بی‌خاصیت وجود نداشت و به این ترتیب دست ایران برای کنار گذاشتن آن بازتر می‌شد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
حراجی جراحی!

درآمد بالا و ریسک کم عمل جراحی زیبایی سبب شده برخی پزشکان برخلاف تخصص‌شان به این بازار رو بیاورند

حراجی جراحی!

پیشخوان

بیشتر