jamejamclick
کلیک کامپیوتر کد خبر: ۷۹۲۰۳۵   ۱۲ ارديبهشت ۱۳۹۴  |  ۲۱:۱۰

معرفی نرم‌افزار Windows 7 Boot Updater

صفحه‌ بوت دلخواه در ویندوز 7

روش‌ها و نرم‌افزارهای متعددی برای تغییر لوگو و انیمیشن بوت سیستم‌عامل ویندوز 7 وجود دارد، اما بیشتر آنها نیازمند اجرای مراحل پیچیده هستند و در نهایت نیز امکانات کمی را در اختیار شما قرار می‌دهند. در این میان چنانچه به تغییر صفحه‌ بوت ویندوز علاقه‌مند باشید و بخواهید کنترل جامعی روی این بخش داشته باشید و مراحل کار هم پیچیده نباشد، یک نرم‌افزار را می‌توان پیشنهاد کرد.

صفحه‌ بوت دلخواه در ویندوز 7

نرم‌افزار قدرتمند و کاملا رایگان Windows 7 Boot Updater به شما این امکان را می‌دهد تا ‌براحتی علاوه بر تغییر انیمیشن بوت ویندوز 7، تصویر زمینه، متن‌های موجود و رنگ و اندازه آنها را نیز تغییر دهید. همچنین این نرم‌افزار به شما این امکان را می‌دهد تا گزینه‌های مربوط به صفحه‌ Resume (مربوط به زمانی که ویندوز از حالت Sleep خارج می‌شود و بوت کامل صورت نمی‌گیرد) را نیز شخصی‌سازی کنید.

این شخصی‌سازی می‌تواند برای بسیاری از سازمان‌ها که قصد دارند لوگو یا نام سازمان مورد نظر را هنگام بوت شدن ویندوز به‌ نمایش درآورند، بسیار مفید باشد. همچنین برخی کاربران یا مراکز خدمات رایانه‌ای می‌توانند با تغییر متون به ‌نمایش درآمده در این بخش، شماره تلفن و دیگر اطلاعات تماس خود را در اختیار کاربران قرار دهند تا با هر بار روشن کردن رایانه، به آنها دسترسی داشته باشند.

استفاده از این نرم‌افزار بسیار ساده است و تنها نکته‌ای که باید هنگام اجرای آن در نظر داشته باشید، اجرا با سطح دسترسی مدیر سیستم است. (روی فایل اجرایی برنامه کلیک راست کرده و گزینه Run as Administrator را انتخاب کنید).

جهت کسب اطلاعات بیشتر و دانلود نسخه‌ای از این برنامه اینجا را کلیک کنید.

کلیک (ضمیمه یکشنبه روزنامه جام جم)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دستمان پر است

دستمان پر است

با توجه به بازدیدی که چند روز گذشته از سوی کمیسیون امنیت ملی و انرژی مجلس از مراکز هسته‌ای کشورمان صورت گرفت باید به این نکته مهم اشاره کنم که اگر اسرائیل یا آمریکا دست به ترور و به شهادت رساندن دانشمندان هسته‌ ای کشورمان می‌زنند، به این معنی است که به دانش هسته‌ای آن هم به شکل تمام و کمال آن دست یافته‌ایم و همین موضوع یعنی منابع انسانی و دانشمندان هسته‌ای کشورمان برگ برنده جمهوری اسلامی هستند.

چه پیامی را به غرب می‌فرستیم؟

چه پیامی را به غرب می‌فرستیم؟

پس از وقوع حادثه روز یکشنبه ۲۲فروردین در تاسیسات‌ هسته‌ ای نطنز و در شرایطی که افکار عمومی در انتظار اتخاذ موضعگیری محکم و قاطع مسؤولان بود، مشاور رئیس‌جمهور در اظهارنظری در فضای مجازی نوشت: «آیا باید پاسخ قطع برق در نطنز را با قطع مذاکرات در وین داد؟»

دگردیسی زاویه‌ دید

دگردیسی زاویه‌ دید

زاویه دید یک مولف نسبت به موضوعی که می‌خواهد درباره آن در اثرش سخن براند، ای بسا مهم‌ترین شاخصه‌ای است که آثار هنرمندان مختلف را از هم متمایز می‌کند.

گفتگو

بیشتر
کار ناتمام محققان با آرسیبو

مدیر عملیاتی تلسکوپ رادیویی ساردینیا در گفتگو با جام‌جم از داغ‌ترین حوزه‌های مطالعاتی در اخترشناسی رادیویی می‌گوید

کار ناتمام محققان با آرسیبو

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر