jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۷۷۹۶۶۲ ۲۱ اسفند ۱۳۹۳  |  ۱۶:۲۶

تروریست ها به مجروحان خود نیز رحم نمی کنند

دستور قتل زخمی های داعش

گروه تروریستی داعش از عناصر خود خواسته است که زخمی های این گروه را به قتل برسانند.

دستور قتل زخمی های داعش

نیروهای مشترک عراقی وارد مرکز شهر تکریت شدند و کنترل منطقه القادسیه را در اختیار گرفتند.

نیروهای عراقی برای بیرون راندن افراد مسلح داعش از این شهر وارد جنگ خیابانی شده اند.

منابع امنیتی به این شبکه گفتند: نیروهای عراقی کنترل مجتمع کاخ های ریاست جمهوری و همچنین بیمارستان نظامی نزدیک مرکز این شهر و بیمارستان عمومی تکریت را به دست گرفتند.

علاوه بر این، نیروهای عراقی چند منطقه از جمله شهرک صنعتی و خیابان الاربعین را بازپس گرفتند. یک مسئول امنیتی گفت: درگیری های شدیدی در اطراف مرکز پلیس تکریت تا جنوب القادسیه و همچنین شمال غربی منطقه صنعتی رخ داد.

از سوی دیگر، نیروهای عراقی هنگام آزادسازی استان صلاح الدین سندی از فرماندهی گروه داعش پیدا کردند که در آن از افراد مسلح خواسته شده است تا به عناصر زخمی شده خود کمک نکنند و آنها را به قتل برسانند.

در این سند آمده است: بیمارستان های موصل دیگر برای پذیرش مجروحان کافی نیست و گنجایش ندارد بنابراین خلاص شدن از مجروحان ضروری است.

در این حال، ساکنان مناطق آزاد شده در تکریت از نظامیان ارتش عراق و نیروهای مردمی استقبال کردند.

در غرب عراق نیز نیروهای مشترک ارتش و داوطلب مردمی حمله گسترده گروه داعش به شهر الرمادی را خنثی کردند که براثر آن، دهها نفر از عناصر داعش کشته یا زخمی شدند.(العالم)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پاسخ ایران قطعی است

پاسخ ایران قطعی است

گرچه ترامپ و نتانیاهو سعی دارند در برهه حساس و سرنوشت‌ساز فعلی، قواعد منازعه و توازن قوا در منطقه را به سود اهداف خود بر‌هم بریزند، اما هوشیاری ایران و جبهه مقاومت اجازه چنین اقدامی را به آنها نمی‌دهد.

ما شاخه‌های توأم سیبیم و دیر نیست ...

ما شاخه‌های توأم سیبیم و دیر نیست ...

هفته گذشته به دانشگاه کابل حمله انتحاری شد. مردم ایران در همدردی با خواهران و برادران افغانستانی‌شان سنگ تمام گذاشتند. آنها با هشتگ #جان- پدر- کجاستی؟ تمام فضای مجازی را تسخیر کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر