jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۶۸۰۷۰   ۱۹ بهمن ۱۳۹۳  |  ۰۲:۳۸

جام جم ورزشی: ستاره محبوب و برزیلی بارسلونای اسپانیا در حالی که کم کم به دوران اوج فوتبال خود نزدیک می شود 23 سالگی خود را جشن گرفت.

جالب ترین کیک تولد برای نیمار +عکس

به گزارش جام جم ورزشی ، نیمار ستاره تیم ملی فوتبال برزیل و باشگاه بارسلونا شمع 23 سالگی تولد خود را فوت کرد. نیمار در حالی وارد 23 سالگی می شود که یکی از ثروتمندترین جوانان کشور برزیل است. برخی از منتقدان نیمار می گویند او از آن چیزی که هست فراتر نمی رود و بر خلاف نظر بسیاری که او را در آینده ستاره ای در حد مسی و رونالدو می دانند به زودی افت می کند. در واقع به نظر آنها نیمار در دوران اوج فوتبال خود به سر می برد و ممکن است به همین زودی ستاره بخت و اقبال وی در فوتبال خاموش شود.

فارغ از تمام این بحث ها نیمار 23 ساله شد. او عکس کیک تولد خود را بر روی توئیتر خود که 15 میلیون دنبال کننده دارد گذاشت. کیک تولد نیمار از جالب ترین کیک های تولد دنیا بود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
غافل از جوانگرایی

غافل از جوانگرایی

لیگ جهانی والیبال سال 1990 راه‌اندازی شد و در نوع خودش در ورزش جهان بی‌نظیر بود چون هیچ ورزشی در سطح دنیا لیگ نداشته مگر لیگ باشگاهی  اما این لیگ در رده ملی بود.

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر