jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۷۶۷۹۵۴   ۱۸ بهمن ۱۳۹۳  |  ۰۹:۳۰

جام جم ورزشی: لاکرونیا در آغاز هفته جدید لالیگا به پیروزی مهمی رسید.

لاکرونیا، برنده بزرگ هفته جدید لالیگا

به گزارش جام جم ورزشی ، دیپورتیو لاکرونیا در آغاز هفته بیست و دوم رقابت‌های لیگا موفق شد در ورزشگاه خانگی خود با دو گل برابر ایبار به پیروزی برسد تا موقتا به رده یازدهم جدول رده بندی صعود کند. هفته بیست و دوم رقابت‌های لیگا با انجام یک دیدار آغاز شد که در آن دیپورتیو لاکرونیا که در ورزشگاه خانگی خود از ایبار پذیرایی کرد توانست با دو گل به پیروزی برسد و سه امتیاز حساس را به دست آورد.

لاکرونیا با این پیروزی 24 امتیازی شد و موقتا به رده یازدهم جدول رده‌بندی صعود کرد. در ادامه هفته بیست و دوم رقابت‌های لیگا امشب (شنبه) سه دیدار برگزار می‌شود که در حساس‌ترین بازی اتلتیکو مادرید در ویسنته کالدرون از رئال مادرید پذیرایی می‌کند.

بارسلونا تیم دوم جدول رده بندی هم یکشنبه شب در ورزشگاه خانگی بیلبائو به میدان می‌رود. در جدول رده بندی رئال مادرید با 54 امتیاز در صدر قرار دارد. بارسلونا و اتلتیکو مادرید هم به ترتیب با 50 و 47 امتیاز در رده‌های دوم و سوم جای دارند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها