فیلم پنهانی از لانه داعش

در این فیلم که یک زن به طور مخفیانه و با به خطر انداختن جانش فیلم برداری کرده است شاهد صحنه هایی از شهر رقه ، لانه تروریست های داعش خواهیم بود.
کد خبر: ۷۶۷۷۴۷
فیلم پنهانی از لانه داعش

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از شبکه تلویزیونی فرانس 2 ، یک زن سوری با پوشش کامل و نقاب با دوربین مخفی صحنه هایی را از شهر رقه سوریه گرفته است که از بیش از 2 سال پیش در اشغال تروریست های تکفیری داعش است.

در واقع ، شهر رقه پایتخت داعش محسوب می شود. راوی فیلم در مورد مردان مسلحی صحبت می کند که در همه جای شهر حضور دارند. همین طور زنان مسلح به تفنگ های خودکار که می توان برخی را مشاهده کرد که مسلحانه کودک خود را به پارک بازی بچه ها می برند.

هنگام فیلم برداری ناگهان مردان مسلحی از داخل یک اتومبیل زن فیلم بردار را به سوی خود می خوانند. یکی از آنها به زن می گوید که پوشش مناسب نیست و بخشی از چهره اش پیدا است. زن بلافاصله شروع به عذر خواهی کرده و قول می دهد که دیگر چنین مساله ای تکرار نخواهد شد.

زن شانس می آورد که آنها پوزش او را پذیرفته و زن را به بازداشتگاه نمی برند تا بعد او را به حکم مفتی مجازات کنند.

زن سپس به یک کافه اینترنتی می رود که همه زنانی که در آنجا حضور دارند زنان فرانسوی تبار هستند که برای پیوستن به داعش به سوریه آمده اند. بیش از 150 زن فرانسوی در سوریه به داعش پیوسته اند.

آنها در تماس با مادر و اعضای خانواده شان که این اقدام آنها را درک نمی کنند ، می گویند که دیگر هرگز به فرانسه باز نخواهند گشت.

فیلم را با هم ببینیم. بهرام افتخاری / جام جم آنلاین

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها