jamejamclick
کلیک گجت های همراه کد خبر: ۷۵۷۰۰۶   ۱۷ دی ۱۳۹۳  |  ۱۲:۰۰

کمپانی‌های زیادی همه ساله در نمایشگاه CES جمع می‌شوند و محصولات خود را معرفی و در دید عموم می‌گذارند. در کنار کمپانی‌های بزرگ و صاحب نامی نظیر سونی و سامسونگ، کمپانی‌های کوچکی نیز هستند که محصولاتی جالب و کاربردی به نمایشگاه آورده‌اند.

آی‌فون خود را در 15 دقیقه به صورت کامل شارژ کنید

به گزارش جام جم کلیک: کمپانی‌های زیادی همه ساله در نمایشگاه CES جمع می‌شوند و محصولات خود را معرفی و در دید عموم می‌گذارند. در کنار کمپانی‌های بزرگ و صاحب نامی نظیر سونی و سامسونگ، کمپانی‌های کوچکی نیز هستند که محصولاتی جالب و کاربردی به نمایشگاه آورده‌اند.

یکی از این شرکت‌ها iBattz نام دارد که یک شارژر برای آی‌فون 6 آورده است و مدعی شده که این شارژر می‌تواند باتری آی‌فون 6 را از صفر تا صد در 15 دقیقه شارژ نماید. ناگفته نماند که این محصول یک شارژر همراه است و نیاز مستقیم به برق برای شارژ کردن ندارد و تنها در صورت خالی شدن باتری این دستگاه می‌بایست آن را به برق متصل کرد.

این شارژر یک باتری لیتیوم پلیمیری در خود جای داده است که با 20 ولت و 2 آمپر خروجی می‌دهد. دستگاه مذکور در دو نوع 5,600 و 11,200 میلی آمپر ساعتی روانه بازار خواهد شد که نسخه 11,200 میلی آمپر ساعتی آن قادر است تا بدون نیاز به شارژ مجدد، آی‌فون 6 را حدود 6 بار از صفر تا صد شارژ کند که واقعا کاربردی به نظر می‌رسد.

کمپانی تولید کننده فعلا حرفی از قیمت به زبان نیاورده اما در کل این شارژر واقعا کاربری بنظر می‌رسد. البته تنها برای صاحبان آی‌فون 6.

منبع: آی‌تی رسان

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شنبه ساعت 4 اتفاق افتاد

شنبه ساعت 4 اتفاق افتاد

ساعت چهار بار نواخت.../به مادرم گفتم: «دیگر تمام شد»/گفتم: «همیشه پیش از آن‌که فکر کنی اتفاق می‌افتد/باید برای روزنامه تسلیتی بفرستیم...»

محتوای موفق را در اوج تمام کنیم

محتوای موفق را در اوج تمام کنیم

موفق‌ترین محتواها را باید در اوج تمام کرد و نباید این‌طور باشد که آن‌قدر یک برنامه را ادامه دهند که بیننده یا شنونده، زده شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر