jamejamclick
کلیک کامپیوتر کد خبر: ۷۵۶۶۴۰   ۱۶ دی ۱۳۹۳  |  ۱۳:۱۸

ایسوس در کنفرانس اختصاصی خود در CES 2015 اولین محصولی که معرفی کرد یک لپ‌تاپ هیبریدی بود که قابلیت تبدیل به تبلت را نیز داشت. این محصول در سه مدل T90، T100 و T300 روانه بازار خواهد شد که تفاوت آن‌ها در پردازنده و صفحه نمایش آن‌هاست.

ایسوس ناز‌ک‌ترین تبلت ویندوزی را معرفی کرد

به گزارش جام جم کلیک: ایسوس در کنفرانس اختصاصی خود در CES 2015 اولین محصولی که معرفی کرد یک لپ‌تاپ هیبریدی بود که قابلیت تبدیل به تبلت را نیز داشت. این محصول در سه مدل T90، T100 و T300 روانه بازار خواهد شد که تفاوت آن‌ها در پردازنده و صفحه نمایش آن‌هاست.

T300 که پرچم‌دار آن‌هاست دارای صفحه نمایش 12.5 اینچی با وضوح تصویر فول اچ‌دی است که از دیدگاه ایسوس رقیبی پیروز بر مک بوک ایر محسوب می‌شود. این تبلت و لپ‌تاپ همچنین نازک‌ترین تبلت ویندوزی است که از نسخه 8.1 ویندوز استفاده می‌کند. امکان اتصال USB 3.0 نیز در هر سه نوع تبلت وجود دارد.

این تبلت یک صفحه کلید مجزا (قابل اتصال) فول سایز دارد که آن نیز به زیبایی هرچه تمام طراحی شده است. قیمتی که برای این محصول توسط ایسوس در نظر گرفته شده است به ترتیب 299، 699 و 799 دلار است.

از دیدگاه بررسی کننده این محصول، کیبورد محصول بسیار نازک و سبک است اما دستگاه کمی سنگین بنظر می‌رسد. این تبلت می‌تواند یک محصول خوب برای کار و سرگرمی باشد.

منبع: آی‌تی رسان

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
بازدارندگی منطقه‌ای

بازدارندگی منطقه‌ای

ایران با پیوستن به سازمان همکاری‌ های شانگهای به عضویت پیمان بسیار مهمی درآمد که به لحاظ اقتصادی، سیاسی، فرهنگی، اجتماعی و همچنین نظامی می‌تواند بسیار در منطقه تاثیرگذار باشد.

موج‌ ششم از راه می‌رسد؟

موج‌ ششم از راه می‌رسد؟

شیوع ویروس کرونا در کشور براساس آنچه اپلیکیشن ماسک نشان می‌دهد این روزها در حال فروکش کردن است، طوری که تعداد شهرهای با وضعیت نارنجی به 238شهر و تعداد شهرهای زرد به 136شهر افزایش یافته‌است، ضمن این‌که 17شهر کشور نیز در وضعیت آبی قرار دارند و تنها 57 شهر رنگ قرمز کرونایی دارند.

شاعری که پدیده شد

شاعری که پدیده شد

جنوب ایران و به ویژه فارس و بوشهر همواره یکی از قطب‌ های شعری کشور بوده است. ادیبان این بخش از ایران‌ زمین در جریان‌ سازی شعر انقلاب نیز نقش بسزایی داشته‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها