jamejamsima
سیما فیلم و سریال کد خبر: ۷۴۹۳۹۲ ۲۴ آذر ۱۳۹۳  |  ۰۷:۳۸

در دور جدید مدرسه سینمایی شایقی

حامد بهداد کارگاه بازیگری برگزار می‌کند

دوره جدید فیلمسازی یک مدرسه سینمایی تحت مدیریت سیامک شایقی با ورک‌شاپ بازیگری حامد بهداد از این هفته در شهرستان ساری، آغاز می‌شود.

حامد بهداد کارگاه بازیگری برگزار می‌کند

سیامک شایقی، ضمن اعلام این خبر گفت: از سه‌شنبه 25 آذر، دوره جدید فیلمسازی با ورک‌شاپ بازیگری حامد بهداد در شهرستان ساری شروع می‌شود.
وی، افزود: این دوره فیلمسازی مدرسه سینمایی «صحنه» در ده هفته، برگزار می‌شود. طی این دوره، علاوه بر کلاس‌های آموزشی فیلمسازی که تحت نظر خودم، برپا و در پایان ترم، منجر به تولید یک فیلم کوتاه می‌شود، ورک‌شاپ‌های متعددی هم با حضور چهره‌های سر‌شناس سینما، خواهیم داشت.
شایان ذکر است؛ سیامک شایقی این روز‌ها، مشغول پیش‌تولید دوازدهمین اثر سینمایی‌اش با عنوان «ماه بر فراز زیر آب» است. (روزنامه صبا)


ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پرچم افراشته بر جنازه‌ها

پرچم افراشته بر جنازه‌ها

آسمان، خاکستری است. زمین، یک دشت وسیع است پر از خانه‌های مخروبه و خرابه‌های سیمان و بتون و آجری که روزی دیوارهای خانه‌هایی بودند.

مراکز درمانی در ICU

مراکز درمانی در ICU

در سراسر دنیا استانداردهای ایمنی مشخصی برای مراکز تجمعی گوناگون تعریف شده و در کشور ما نیز قانون معینی درباره لزوم رعایت استانداردهای ایمنی در تمام ساختمان‌هایی که بیش از 25 نفر از آن بهره‌برداری می‌کنند تصویب شده‌است که براساس این قانون همه این ساختمان‌ها ملزم به رعایت استانداردهای بین‌المللی ICS هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر