jamejamsima
سیما فیلم و سریال کد خبر: ۷۴۹۳۹۲ ۲۴ آذر ۱۳۹۳  |  ۰۷:۳۸

در دور جدید مدرسه سینمایی شایقی

حامد بهداد کارگاه بازیگری برگزار می‌کند

دوره جدید فیلمسازی یک مدرسه سینمایی تحت مدیریت سیامک شایقی با ورک‌شاپ بازیگری حامد بهداد از این هفته در شهرستان ساری، آغاز می‌شود.

حامد بهداد کارگاه بازیگری برگزار می‌کند

سیامک شایقی، ضمن اعلام این خبر گفت: از سه‌شنبه 25 آذر، دوره جدید فیلمسازی با ورک‌شاپ بازیگری حامد بهداد در شهرستان ساری شروع می‌شود.
وی، افزود: این دوره فیلمسازی مدرسه سینمایی «صحنه» در ده هفته، برگزار می‌شود. طی این دوره، علاوه بر کلاس‌های آموزشی فیلمسازی که تحت نظر خودم، برپا و در پایان ترم، منجر به تولید یک فیلم کوتاه می‌شود، ورک‌شاپ‌های متعددی هم با حضور چهره‌های سر‌شناس سینما، خواهیم داشت.
شایان ذکر است؛ سیامک شایقی این روز‌ها، مشغول پیش‌تولید دوازدهمین اثر سینمایی‌اش با عنوان «ماه بر فراز زیر آب» است. (روزنامه صبا)


ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
راهکار های کسب مهارت همسرداری قبل از ازدواج

راهکار های کسب مهارت همسرداری قبل از ازدواج

نظام خانواده یک نهاد اساسی و محوری در جامعه است و به عنوان هسته اولیه برای سایر نهادهای اجتماعی به شمار می رود. همانطور که نظام های بزرگ اجتماعی، قوانین و حقوق خاص خودشان را در ارتباط با اداره و استحکام و رشد و بالندگی دارند لذا جهت تحکیم بنیان خانواده باید خانواده ها را آموزش داد. بدین ترتیب با توجه به تاثیر مستقیم آموزش بر وضعیت زوجین، شناسایی و تعیین عللی که به بهبود روابط زناشویی منجر می شود، در پیشگیری از مشکلات آنان نقش موثری خواهد داشت.

اشتباه‌های کرونایی ما

اشتباه‌های کرونایی ما

یک: اِرْحَمْ تُرْحَمْ؛ «رحم کن تا به تو رحم شود.» این پروتکل ناب امیرالمؤمنین است که در روزهای کرونایی به شدت به کار می‌آید.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر