jamejamclick
کلیک عمومی کد خبر: ۷۳۵۲۹۸   ۲۰ آبان ۱۳۹۳  |  ۲۰:۲۳

پارسا از تهران: می‌خواهم کاربری خودم از تانگو را حذف کنم. آیا با حذف برنامه از روی دستگاه، کاربری حذف می‌شود؟

پرسش و پاسخ: پارسا از تهران

پارسا از تهران: می‌خواهم کاربری خودم از تانگو را حذف کنم. آیا با حذف برنامه از روی دستگاه، کاربری حذف می‌شود؟

کلیک: خیر، متاسفانه بسیاری از کاربران بر این باورند که کاربری نرم‌افزار تانگو با حذف نرم‌افزار نصب شده از روی دستگاه حذف می‌شود در صورتی‌که روش حذف کاربری در تانگو به‌گونه‌ دیگری است. برای حذف کاربری خود ‌باید ابتدا به لینک http://goo.gl/Aaixk1 مراجعه کنید. (لینک حساس به حروف کوچک و بزرگ است)

با مراجعه به این لینک، فرمی برای شما به‌نمایش درمی‌آید که اطلاعات مختلفی مانند شماره تلفن (مثال 00989123456789)، نام کاربری (نام کاربری دقیق شما در تانگو)، آدرس ایمیل (ایمیل کاربری شما در تانگو)، کشور (در بیشتر موارد ایران، کشور ثبت شده هنگام ثبت کاربری تانگو) و دیگر اطلاعات همچون دلیل حذف کاربری و... را در خود جای داده است. اطلاعات خواسته شده را به دقت تکمیل کرده و روی Submit کلیک کنید.

پس از ارسال فرم و درخواست حذف کاربری ‌باید نرم‌افزار تانگو را نیز از روی دستگاه خود حذف کرده و دستگاه را یک‌بار ری‌استارت کنید. پس از انجام این مراحل، بین یک یا 72 ساعت زمان لازم است تا کاربری شما از سرویس تانگو حذف شود.

چنانچه مشکلتان رفع شد می‌توانید در بخش نظرات همین مطلب، سایر کاربران را نیز مطلع کنید

آیا شما برای این پرسش، پاسخ مناسب‌تری دارید؟ خوشحال می‌شویم پاسخ پیشنهادی خود را در بخش نظرات در اختیار سایر کاربران قرار دهید

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ابتکار عمل ایران و بن بست طرف‌ های غربی

ابتکار عمل ایران و بن بست طرف‌ های غربی

با روی کار آمدن کابینه سیزدهم، نگاه این دولت نسبت به انجام مذاکرات متفاوت از گذشته بود. اگرچه پیگیری توافق هسته‌ ای، تصمیمی کلان بوده و هست اما چگونگی راهبرد مذاکرات به دولت‌ها بستگی دارد.

ماجرای اروپای آشفته

ماجرای اروپای آشفته

آنگلا مرکل، صدراعظم سرزمین ژرمن‌ ها رسما از معادلات سیاسی و اجرایی کشورش کنار رفت تا اولاف شولتس و سوسیال‌ دموکرات‌ ها پس از ۱۶سال رسما در راس هرم قدرت در برلین قرار گیرند.

شکست آلودگی با تعامل مدیران

شکست آلودگی با تعامل مدیران

هوای بسیاری از کلانشهرهای کشور آلوده و ترافیک همچنان از مشکلات اصلی شهروندان است. با این حال در چند روز اخیر خبرها از کاهش ۱۰درصدی ترافیک صبحگاهی و ۱۳تا ۱۵درصدی ترافیک عصرگاهی در کلانشهر تهران حکایت دارد؛ اتفاقی که اگر تداوم داشته باشد می‌تواند به بهبود کیفیت زندگی در کلانشهری مانند تهران منجر شود زیرا کاهش ترافیک از آلودگی‌هوای تهران می‌کاهد و در بهبود سلامت‌روان شهروندان نیز بی‌تاثیر نیست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها